DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Call of Duty: Warzone
Call of Duty: Warzone

Newsy

Jak być lepszym w Call of Duty: Warzone?

Firma NVIDIA opublikowała kolejny artykuł będący elementem kampanii Frames Win Games, edukującej w jaki sposób wydajność kart graficznych ma bezpośrednie przełożenie na wyniki osiągane w grach komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem tych stawiających na bezpośrednią rywalizację pomiędzy graczami.


Film prezentujący w zwolnionym tempie korzyści płynące z wysokiej liczby kl./s w grze Call of Duty: Warzone

Tym razem na tapet wzięto Call of Duty: Warzone, która szybko stała się jedną z najpopularniejszych gier na PC. Ten darmowy tytuł, który może pochwalić się już 50 milionami graczy na całym świecie, oferuje dynamiczną rozgrywkę battle royale, w której może wziąć udział jednocześnie nawet 150 osób.

Podczas potyczek gracze definiują swoje umiejętności na podstawie współczynnika zabić/śmierci. Wyższy współczynnik K/D oznacza, że ​​gracz zazwyczaj wygrywa swoje bitwy. Komputer wyposażony w wydajną kartę graficzną oraz monitor z wysoką częstotliwością odświeżania może pomóc w pełni wykorzystać potencjał gracza na polach bitew, zapewniając krótsze czasy reakcji. Wysoka liczba klatek na sekundę przekłada się na wyraźne korzyści dla gracza, czyli m.in.:

Reklama
  • płynniejszą animację ułatwiającą śledzenie celów
  • ograniczone skutki smużenia i rozdarcia obrazu, który rozpraszają grającego
  • mniejsze opóźnienia systemu, dzięki czemu gracz może zobaczyć potencjalny cel wcześniej

Call of Duty: Warzone

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Gry za darmo

Call of Duty: Vanguard za darmo do wypróbowania już w ten weekend na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Newsy

Dla każdego coś miłego, również dla fanów serii Call of Duty. We wrześniu w Mieście Aniołów odbędzie się specjalna impreza dla wszystkich fanów CoD’a....

Newsy

Nie dość, że w internecie pojawiło się zdjęcie specjalnego wydania Call of Duty, czyli Infinite Warfare: Legacy Edition, które podobno ma świadczyć o bardzo...

Newsy

Wielbiciele FPS‘ów dzielą się na 2 obozy: tych, którzy gloryfikują serie Call Of Duty oraz tych, którzy wolą zmagania na mapach w serii Battlefield (wiem...

Reklama