DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

“Jeśli nie jesteś pewien, co robić – atakuj” – generał George Patton

Premiera trzeciej części strategicznej gry czasu rzeczywistego Blitzkrieg 3 już 27 czerwca! Gra ukaże się we wzbogaconej edycji Deluxe, zawierającej pełne wersje gier Blitzkrieg i Blitzkrieg 2, a także dodatkową cyfrową zawartość, w tym poradnik stratega.


unnamed (8)


W Blitzkrieg 3 gracze dostaną możliwość pokierowania losami zmagań na frontach II wojny światowej. Gra oferuje możliwość przejścia szlaku bojowego i wzięcia udziału w kluczowych  wydarzeniach tego największego konfliktu zbrojnego w historii ludzkości, od operacji  Fall Weiss i agresji na Polskę, do walki o Reichstag, wybierając jedną z trzech stron tego wielkiego konfliktu – ZSRR, aliantów lub państwa Osi. Blitzkrieg 3 oferuje również tryb wieloosobowy, w którym zmierzyć się będzie można z graczami z całego świata.

Nowa odsłona cenionej strategii czasu rzeczywistego osadzona w czasach II wojny światowej trafi do sprzedaży już  27 czerwca w przewidywanej cenie 129,99 zł. W skład wydania Deluxe wejdą:

 • Specjalna polska wersja okładki z grafiką z żołnierzami z 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki
 • Gry: Blitzkrieg 3 oraz Blitzkrieg 1 i Blitzkrieg 2
 • Specjalna misja dla pojedynczego gracza z użyciem największej broni artyleryjskiej z czasów II Wojny Światowej – działa kolejowego „Dora”
 • Dodatkowe jednostki specjalne, takie jak Czołg T-34-76, czy ciężki czołg M6
 • Unikatowi dowódcy mający kluczowy wpływ na przebieg zmagań: Konstantin Rokossowski, Erich von Mainstein i Bernard Montgomery
 • Wyróżnienia dla gracza:
  • Wirtualne posągi bohaterów do umieszczenia bazie
  • posrebrzana nazwa gracza w trybie dla wielu graczy
 • Cyfrowy poradnik do gry autorstwa Dariusza “Sir Haszaka” Michalskiego,

Gra Blitzkrieg 3 to:

 • Ponad 60 historycznych misji, w trzech historycznych kampaniach: m.in. Przybycie Afrika Korps (1941), Obrona Sewastopola (1941-42), Powstanie Warszawskie (1944), Lądowanie w Normandii (1944), Ofensywa w Ardenach (1944-1945), Marsz na Berlin (1945)
 • Ponad 200 autentycznych jednostek z czasów II wojny światowej
 • 23 dowódców stworzonych na bazie historycznych postaci
 • Zaawansowany system sztucznej inteligencji oparty o sieć neuronową. Gra jak najlepsi gracze, uczy się każdej bitwy, przewiduje strategię i taktykę przeciwnika, analizuje sytuacje i kontratakuje.

Nival, które stworzyło serię Blitzkrieg, to rosyjskie studio założone w 1996 roku przez weterana branży Siergieja Orłowskiego. Ma na koncie również takie gry, jak Silent Storm i Heroes of Might & Magic V.

Premiera Blitzkrieg 3 w wersji Deluxe 27 czerwca na komputery PC.

Źródło: informacja prasowa

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...