DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Far Cry 6

Newsy

Joseph: Upadek – premiera dodatku do gry Far Cry 6

Joseph: Upadek – dziś swoją premierę ma trzecie i ostatnie DLC do Far Cry 6, które jest częścią przepustki sezonowej. Można w nie zagrać na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia, a także Windows PC poprzez Epic Games Store i Ubisoft Store.

Joseph: Upadek – dziś swoją premierę ma trzecie i ostatnie DLC do Far Cry 6, które jest częścią przepustki sezonowej. Można w nie zagrać na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia, a także Windows PC poprzez Epic Games Store i Ubisoft Store.
Recenzja Far Cry 6

Joseph: Upadek to ostatnie DLC do Far Cr 6, które jest częścią przepustki sezonowej

Gracze wcielą się w Josepha Seeda, ikonicznego złoczyńcę z gry Far Cry 5, który będzie przemierzał zakręconą wersję Hope County w stanie Montana. Cała opowieść przestawiona jest w zupełnie nowym stylu inspirowanym gatunkiem roguelike. Rozszerzenie łączy intensywną akcję i opowiadanie historii, zapewniając graczom niepowtarzalną okazję do zagłębienia się w torturowany umysł Josepha, a następnie zmierzenia się z byłymi wyznawcami jego kultu oraz najbliższymi członkami rodziny.

Gra Far Cry 6, stworzona pod przewodnictwem studia Ubisoft Toronto, to pierwszoosobowa strzelanina z otwartym światem, która rzuca graczy w sam środek współczesnej rewolucji partyzanckiej. Na wyspie Yara prezydent Antón Castillo ślubuje przywrócić swojemu narodowi dawną chwałę, przygotowując jednocześnie swojego syna Diego do pójścia w jego ślady. Jednak każdy raj ma swoją cenę, a wzbogacenie kraju oznacza podporządkowanie sobie tych, którzy nie podążają za wizją dyktatora. Gracze podejmą walkę o wyzwolenie Yary jako Dani Rojas – mieszkaniec wyspy, który porzucił wojsko – próbujący ucieczki z Yary, ale w końcu dołączający do rewolucyjnej grupy Libertad. Jako Dani, gracze doświadczą adrenaliny i chaosu walki partyzanckiej.

Sprawdź również: Recenzja Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na Xbox Series X?
Sprawdź cenę Far Cry 6 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama