DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Jubileuszowa aktualizacja Warframe “Piaski Inarosa” i darmowe przedmioty już dziś trafią do graczy PlayStation 4 i Xbox One

aaa

Najnowsza aktualizacja do Warframe skrywająca się pod nazwą “Piaski Inarosa” jest już dostępna dla posiadaczy PlayStation 4 i Xbox One. Studio Digital Extremes wprowadza do swojej flagowej produkcji bardzo dużo nowości, między innymi zupełnie nowego Warframe inspirowanego starożytnymi mumiami, nowe misje czy aktualizację misji Sabotażu. Również w dniu dzisiejszym świętujemy trzecie urodziny Warframe na konsolach Sony i Microsoft! Sto lat!

Jubileuszowa infografika

Jubileuszowa infografika

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Newsy

Premiera Crusader Kings III na konsolach Xbox oraz PlayStation już w marcu. Gra pojawi się na konsolach 29 marca 2022 roku.

Gry za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią gra battle royale przechodzi na model free-to-play. 

Gry za darmo

Diablo II Resurrected za darmo do przetestowania na konsolach Xbox. Blizzard udostępnił wersję testową remastera Diablo 2.

Reklama