DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Jurassic World Evolution 2
Jurassic World Evolution 2

Newsy

Jurassic World Evolution 2 – premiera, zwiastun, najważniejsze informacje

Do planu wydawniczego firmy Cenega właśnie trafiła gra Jurassic World Evolution 2. Tytuł ukaże się 9 listopada na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S oraz Xbox One w polskiej (napisy) wersji językowej.


Jurassic World Evolution 2


Po spektakularnym sukcesie gry Jurassic World Evolution jej kontynuacja zaoferuje graczom oryginalną kampanię, rozszerzone możliwości budowy, więcej opcji personalizacji oraz zupełnie nowy tryb Chaos Theory, w którym można rozegrać scenariusze „co by było, gdyby” znane ze wszystkich pięciu filmów z serii Jurassic World od Universal Picture i Amblin Entertainment.


Składając zamówienie w przedsprzedaży, każdy gracz otrzyma na premierę Jurassic World Evolution 2 trzy ekscytujące skórki pojazdów. Malowania z logo InGen nawiązują do firmy bioinżynierskiej Johna Hammonda z filmu Zaginiony Świat: Jurassic Park. Skórki dostępne będą w trybach Challenge i Sandbox.


Jurassic World Evolution 2 Przedsprzedaż


Rozgrywka w Jurassic World Evolution 2 nie jest już ograniczona wyłącznie do wysp Muartes. W nachodzącej produkcji znajdzie się wiele różnorodnych środowisk oferujących unikalne tereny i wyzwania – od gęstych lasów i skalistych pustyń po słoneczne tropiki. W kampanii gracze poznają oryginalną historię Jurassic World, rozgrywającą się po wydarzeniach z Jurassic World: Upadłe Królestwo. Gra opowie historie Claire Dearing (zagranej przez Bryce Dallas Howard) oraz dr. Iana Malcolma (zagranego przez Jeffa Goldbluma), którzy pracują dla Department of Fish and Wildlife, tworząc na terenie całych Stanów Zjednoczonych nowe obiekty badające i chroniące dzikie dinozaury.


W Jurassic World Evolution 2 pojawi się nowy tryb zatytułowany Chaos Theory. Pozwala on powrócić do kluczowych momentów znanych z serii filmów Jurassic World, odegrać je na nowo i zmienić bieg zdarzeń. Na przykład zrealizować marzenie Johna Hammonda o działającym Jurassic Park lub zbudować i poprowadzić własny Jurassic World przy wsparciu kultowych postaci takich jak Dr. Henry Wu (zagrany przez BD Wonga).


Dla wszystkich graczy, którzy chcą uwolnić swoja kreatywność w grze dostępny będzie tryb Sandbox, oferujący wszystkie niezbędne narzędzia do stworzenia wymarzonego Jurassic World lub Jurassic Park. Tryb Challenge pozwoli sprawdzić umiejętności zarządzania parkiem oferując szereg misji o rosnącym poziomie trudności.

Reklama


Jurassic World Evolution 2 zawiera ponad 75 zapierających dech w piersiach gatunków dinozaurów. W grze znajdą się najbardziej pożądane prehistoryczne gady, w tym latające i pływające osobniki. Przedstawione w produkcji dinozaury wydają się bardziej żywe i naturalne niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ przejawiają zupełnie nowe zachowania, wchodzą między sobą w interakcje, walczą o dominacje i reagują na otaczający je świat. Dzięki bioinżynierii gracze będą mogli zmieniać geny swoich dinozaurów, nadając im nowe kolory i cechy.

Grę Jurassic World Evolution 2 zamówisz w przedsprzedaży m.in. na: Media Expert, RTV EURO AGD, Empik, X-kom, Muve, Gamefinity, Konsole i gry, Grymel i 3 kropki


Reklama
Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama