DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Rainbow Six Siege Xbox Game Pass
Rainbow Six Siege Xbox Game Pass

Newsy

Już dziś debiutuje zawartość aktualizacji 3. Roku Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Firma Ubisoft ogłosiła, że wydarzenie „Outbreak” oraz dwoje nowych operatorów z Operation Chimera, czyli pierwsza duża zawartość 3. roku Tom Clancy`s Rainbow Six Siege, jest już dostępna na konsole i PC. Nowej zawartości towarzyszą też modyfikacje różnych edycji gry, po raz pierwszy ogłoszone podczas Six Invitational.

Zawartość 3. roku:

  • Dwoje nowych operatorów tego sezonu to specjaliści w sytuacjach zagrożenia biologicznego, grywalni w trybie rywalizacji dla wielu graczy w Operation Chimera. Będą oni musieli zmierzyć się z ogromnym zagrożeniem w pierwszym w historii wydarzeniu współpracy w grze: Outbreak.
  • Lion i Finka pochodzą kolejno z Francji i Rosji, a są weteranami licznych konfliktów, w trakcie których używano broni biochemicznej. Są ostatnią deską ratunku dla drużyny Tęcza na opanowanie tajemniczej infekcji pasożytów, która nawiedziła niewielkie miasteczko w Nowym Meksyku – Truth and Consequences…
  • Outbreak to tryb współpracy dla trzech graczy dostępny przez ograniczony czas. Gracze będą musieli zmienić swoje strategie i polegać na towarzyszach jak nigdy dotąd, a napięcie związane z walką na krótki dystans zostanie wyniesione na zupełnie nowy poziom.

Oprócz zmian 3. roku ogłoszonych podczas Six Invitational, zespół producencki ujawnił nowe zmiany w wybranych edycjach gry. Zapewniają one teraz większą przystępność i lepszy system postępów dla graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z Siege.

Począwszy od dziś, cena 20 oryginalnych operatorów w punktach Rozgłosu zostanie wyzerowana dla wszystkich graczy, którzy posiadają edycje Standard, Advanced, Gold i Complete.

Dodatkowo gracze, którzy zakupią edycję Starter po dzisiejszym dniu, otrzymają w sumie sześciu losowych operatorów, zamiast dwóch, dostępnych w poprzedniej wersji. Po aktywacji gracze otrzymają trzech losowych szturmujących i trzech losowych obrońców z puli 10 operatorów.

Reklama

„Te zmiany wpisują się w filozofię zespołu producenckiego, który zawsze stara się wzbogacić wrażenia dla graczy w Siege. Chcemy, aby każdy sezon oferował nowe mechaniki rozgrywki. To nowa warstwa, którą chcę wprowadzić do gry” wyjaśnia Xavier Marquis, dyrektor kreatywny Tom Clancy`s Rainbow Six Siege.

Więcej informacji o Tom Clancy`s Rainbow Six Siege znaleźć można pod adresem rainbow6.com

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama