DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Total War: Warhammer III

Newsy

Już dziś premiera Total War: Warhammer III

Już dziś premiera Total War: WARHAMMER III. Tytuł jest dostępny na PC w angielskiej i polskiej (napisy) wersji językowej.

Już dziś premiera Total War: WARHAMMER III. Tytuł jest dostępny na PC w angielskiej i polskiej (napisy) wersji językowej.
Total War: Warhammer III

Total War: Warhammer III

WARHAMMER III to gra osadzona w świecie słynnej gry planszowej Warhammer Fantasy Battle od Games Workshop.

Gra przenosi graczy w sam środek niszczycielskich zmagań pomiędzy ludźmi a demonami, którzy pragną ocalić lub wykorzystać moc umierającego boga. Siedem zróżnicowanych frakcji, nad którymi można przejąć kontrolę, w tym debiutujące w grach wideo Wielki Kataj i Kislev, przełomowe dodatki, takie jak kampania Królestwa Chaosu, gra wieloosobowa dla ośmiu graczy i rozwijany w stylu RPG legendarny lord – Demoniczny Książę.

– Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że stworzyliśmy jedną z najbardziej rozbudowanych rozgrywek strategicznych w historii Total War – mówi producent gry, Ian Roxburgh. – Być może jest to ostatnia część trylogii, ale to dopiero początek nieśmiertelnej sagi.

Seria Total War, która sprzedała się w ponad 37 milionach egzemplarzy i posiada 1,5 miliona aktywnych graczy, wydaje grę  w samym szczycie swojej popularności. Creative Assembly to obecnie największe brytyjskie studio, które nie przestaje się rozwijać i tworzy obecnie liczne nowe tytuły.

Sprawdź również: Zobacz Królestwo Kislevu w zwiastunie gry Total War: Warhammer 3
Sprawdź najniższą cenę Warhammer III 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama