DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Destiny 2 Poza światem
Destiny 2 Poza światem

Newsy

Już jutro startuje wydarzenie Destiny 2: Przesilenie Bohaterów

Już jutro do Destiny 2 powraca Przesilenie Bohaterów, święto na cześć tych, którzy stanęli w obronie Ostatniego Miasta. Strażnicy z całego świata wyruszą do Europejskiej Strefy Powietrznej, aby pokonywać bossów i otwierać skrytki. Przesilenie Bohaterów to darmowe wydarzenie dla wszystkich graczy, w którym nagrodą jest specyficzny dla danej klasy pancerz, który można ulepszyć rozpraszającym ciemność blaskiem.


DESTINY 2: PRZESILENIE BOHATERÓW


Każdy dzień tego trwającego miesiąc wydarzenia będzie miał przypisany odpowiedni żywioł. Strażnicy będą musieli dopasować swoje ataki do żywiołu dnia, aby naładować jedno z czterech unikatowych wzmocnień. W dniach Pryzmatu możliwe jest naładowanie wszystkich czterech wzmocnień, ale aktywować można tylko jedno na raz.

Oprócz specyficznego dla danej klasy pancerza Przesilenia, który można ulepszać, w tegorocznym Przesileniu Bohaterów do zdobycia będą: legendarna strzelba, egzotyczna obudowa Ducha, emblemat oraz pakiety Przesilenia pełne prezentów. W ofercie sklepu Eververse znajdą się błyszczące uniwersalne zdobienia odpowiadające wyposażonej przez Strażnika podklasie. Będzie je można nabyć za srebro lub jasny pył. Do zgarnięcia będą też nowe statki, Wróble i przedmioty kosmetyczne!


Reklama

Za ukończenie zadania wprowadzającego do Przesilenia Bohaterów gracze będą mogli zdobyć nowy emblemat. Ukończenie zestawu pancerza Przesilenia odblokuje ofertę zakupu ekskluzywnej koszulki Przesilenia Bohaterów 2021 w sklepie Bungie.


Przesilenie Bohaterów będzie trwało od 6 lipca do 3 sierpnia.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama