DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Już za tydzień premiera Battle Chasers: Nightwar!

Battle Chasers: Nightwar to inspirowana konsolowymi klasykami gra RPG z turowym trybem walki, bazująca na popularnym komiksie autorstwa Joego Madureiry. Polskim dystrybutorem gry jest CDP.


unnamed (18)


Battle Chasers: Nightwar trafi do sklepów już 3 października na PC, PS4 i Xbox One (wersja na Nintendo Switch będzie dostępna w późniejszym terminie). Gra posiada pełną polską lokalizację.

Ta produkcja RPG, inspirowana klasykami konsolowymi i kultowym komiksem z lat 90., zachęca do eksploracji lochów i śledzenia niezwykłej historii. Wszystko to w turowym systemie walki i w klimacie arcanepunk, łączącym w sobie elementy fantasy oraz nauki i technologii.

Najważniejsze cechy gry:

  • Tradycyjna turowa walka z systemem przeładowania many i salwami bitewnymi.
  • Odkryj świat usiany ukrytymi lochami, unikatowymi bossami i losowo pojawiającymi się przyjaciółmi oraz wrogami.
  • Zorientowane na akcję, losowo generowane lochy, pełne pułapek, łamigłówek i sekretów. Skorzystaj z umiejętności każdego bohatera, aby przetrwać w lochach.
  • Stwórz drużynę łowców przygód, wybierając trzech spośród sześciu dostępnych bohaterów pochodzących z serii komiksów Battle Chasers. Każdy z nich posiada unikatowe zdolności, atuty, przedmioty i umiejętności w lochach.
  • Skorzystaj z zaawansowanego systemu wytwarzania, opartego o przeładowywanie składników, aby otrzymać epickie przedmioty!

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama