DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Kampania Call of Duty Modern Warfare Remastered już dostępna, najpierw na PlayStation 4

Kapitan Price powraca!

COD Modern Warfare Remastered_The Coup_WM

Już od dzisiaj posiadacze PlayStation 4, którzy zakupili przedpremierowo Call of Duty: Infinite Warfare w jednej z edycji specjalnych – Legacy albo Digital Deluxe – mogą rozpocząć swoją przygodę z kampanią fabularną Modern Warfare Remastered 30 dni przed oficjalną premierą i przeżyć na nowo jedną z najlepiej ocenianych i uwielbianych historii z gier wideo. Odświeżony tytuł zabierze graczy na jedne z najsłynniejszych misji, jak „All Ghillied Up” „Shock and Awe” czy „Charlie Don’t Surf”, w których gracz będzie walczyć ramię w ramię z dowódcami SAS czy USMC.

COD Modern Warfare Remastered_Heat_WM

Przyśpieszająca bicie serca akcja oraz epicka rozgrywka zostały podkręcone do jakości FullHD (1080p), a gra posiada ulepszone tekstury, renderowanie w oparciu o fizykę, dynamiczne oświetlenie i wiele więcej. Wydawane przez Activision Publishing, Inc., spółkę podległą Activision Blizzard, Inc., Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest częścią edycji specjalnych Legacy i Digital Deluxe najnowszego tytułu serii – Call of Duty®: Infinite Warfare z planowaną datą premiery przypadającą na 4 listopada.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Premiera rozpocznie pięciotygodniowe, sezonowe święto dla społeczności Call of Duty oferujące rozdawnictwa, mapy, ekwipunek, skórki do broni i więcej. Activision ogłosiło dzisiaj, że Call...

Newsy

Ruszamy! Gracze powinni się już szykować aby ponownie przeżyć jedną z najlepiej przyjętych kampanii w historii u boku sierżanta Johna “Soap” MacTavish w Call...

Reklama