DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Kampania Call of Duty Modern Warfare Remastered już dostępna, najpierw na PlayStation 4

Kapitan Price powraca!

COD Modern Warfare Remastered_The Coup_WM

Już od dzisiaj posiadacze PlayStation 4, którzy zakupili przedpremierowo Call of Duty: Infinite Warfare w jednej z edycji specjalnych – Legacy albo Digital Deluxe – mogą rozpocząć swoją przygodę z kampanią fabularną Modern Warfare Remastered 30 dni przed oficjalną premierą i przeżyć na nowo jedną z najlepiej ocenianych i uwielbianych historii z gier wideo. Odświeżony tytuł zabierze graczy na jedne z najsłynniejszych misji, jak „All Ghillied Up” „Shock and Awe” czy „Charlie Don’t Surf”, w których gracz będzie walczyć ramię w ramię z dowódcami SAS czy USMC.

COD Modern Warfare Remastered_Heat_WM

Przyśpieszająca bicie serca akcja oraz epicka rozgrywka zostały podkręcone do jakości FullHD (1080p), a gra posiada ulepszone tekstury, renderowanie w oparciu o fizykę, dynamiczne oświetlenie i wiele więcej. Wydawane przez Activision Publishing, Inc., spółkę podległą Activision Blizzard, Inc., Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest częścią edycji specjalnych Legacy i Digital Deluxe najnowszego tytułu serii – Call of Duty®: Infinite Warfare z planowaną datą premiery przypadającą na 4 listopada.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.