DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Keeper: Nowa postać w The Binding of Isaac: Afterbirth?

bvnvbnc

Wychodzi na to, że grając na Greed mode i wpłacając 999 monet na Donate Machine po pokonaniu Bossa – Ultra Greed‘a odblokowujemy NOWĄ POSTAĆ – Keeper’a.

Ze statystyk wynika, iż ma damage porównywalny do Caina (na gameplayu który pokażę na końcu wydaje się to marnym porównaniem, ale statystyki nie kłamią).

Startuje z triple shotem, jedną bombą, Store key (złoty klucz – na skrzynki i zamknięte pokoje), dwoma monetkami zamiast serc, gdy dostajemy obrażenie – tracimy jedną, a gdy podnosimy MONETĘ, dodajemy sobie jedno “serce”, nie dodając jej sobie do puli monet.

Reklama

Ma też zmniejszone szczęście o dwa, co jest bardzo ciekawe, dodatkowo itemy zwiększające HP dodają mu dwie monetki zamiast serc (chociaż na logikę rzecz biorąc – skoro przy otrzymaniu obrażeń tracimy jedną, przy drugim damage powinniśmy już umrzeć, jednakże , dodatkowo: nie może mieć więcej niż “dwóch monetek” – mamy więc tu postać na “dwa hity”.

W artykule podanym wyżej mamy też “itemy”, które możemy odblokować poprzez przechodzenie danych bossów/poziomów.

W rubryce strategia mamy opisaną bardzo ciekawą rzecz – “As all hearts turn into flies, Soul/Black Hearts cannot be found to protect The Keeper’s health” – leżące na ziemi serca automatycznie zamieniają się w niebieskie muchy, które zadają damage (jak na przykład Guppy’s head przy użyciu).

Dokładnie nie wiem jak rozumieć na przykład deale z diabłem – wydaje mi się, jako że postać ma dwie monety zamiast HP, a przy health upie dostajemy 2 monety, mogą być one niemożliwe do zrobienia.

Reklama

Gameplay z Greed mode:

Reklama
Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama