DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Kingdom Come: Deliverance – dziś premiera pierwszego DLC “From The Ashes”

Ponad miesiąc temu studio Warhorse zapowiedziało sporo nowości i dodatków w Kingdom Come: Deliverance i słowa dotrzymuje. Kilka dni temu pojawiła się opcja rozgrywki w trybie Hardcore, a dziś pierwsze, rozbudowane fabularne DLC “From the Ashes”.Rozszerzenie wprowadza zupełnie nowy typ rozgrywki i przygód! Zadaniem Henryka będzie podniesienie z popiołów wioski, która została doszczętnie zniszczona przez najeźdźców. Miasto to nie tylko budynki, ale przede wszystkim ludzie, którzy je zamieszkują. Dlatego gracz, jako nowy zarządca, będzie decydował nie tylko o tym, jaki budynek wznieść, ale także kogo sprowadzić i osiedlić, a kto jest zbędny nowej osadzie. Czeka go wiele trudnych decyzji, bo każdy budynek będzie miał swoje unikatowe właściwości, a mieszkańcy wioski nie będą ułatwiali zarządzania skonfliktowaną społecznością.

Z pewnością życie zarządcy nie jest łatwe, ale po pracy wciąż możesz się zabawić! Spraw sobie nowego konia, zatrać się w hazardzie, zdobywaj szacunek pokonując rywali na placu walk lub jeśli jesteś domatorem – zakop się w domowych pieleszach!DLC dostępne jest w cenie 35,99 zł. Między innymi na CDP.

 

Reklama

Każdy z czterech fabularnych DLC będzie zawierał około 10 godzin historii. DLC będą płatne, jednak osoby, które wsparły Warhorse na Kickstarterze będą mogły liczyć, że ostatni z nich – A Woman’s Lot, będzie darmowy.

Fabularne DLC

  1. From the Ashes
  2. The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon
  3. Band of Bastards
  4. A Woman’s Lot (Darmowy dla osób, które wsparły grę crowdfundingowo)


Kingdom Come: Deliverance doczeka się także kilku ciekawych dodatków:

  1.  Hardcore Mode (darmowy) – już dostępny.
  2.  The Making of Kingdom Come (darmowy dla osób, które wsparły grę crowdfundingowo)
  3.  Tournament! (darmowy)
  4.  Combat Academy (darmowy dla osób, które wsparły grę crowdfundingowo)
  5.  Modding Support (darmowy)

Kingdom Come: Deliverance to oparta na fabule i osadzona w otwartym świecie gra RPG, rozgrywająca się w XV wiecznej Europie Środkowej. Pomścij śmierć swoich rodziców walcząc
z najeźdźcami, wypełniając brzemienne w skutkach zadania i podejmując decyzje, które wpłyną na tok rozgrywki. Odkrywaj majestatyczne zamki, leśne ostępy i rozwijające się miasteczka oraz inne, niezliczone i niezwykle realistyczne lokacje na terenie średniowiecznych Czech!


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama