DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Kingdom Come: Deliverance – Królestwo nadeszło!

Po czterech latach od kampanii na Kickstarterze, Kingdom Come: Deliverance, czeskiego studia Warhorse zagościło na rynku – zbierając bardzo dobre recenzje. Twórcy jednak nie spoczywają na laurach – w drodzę są już kolejne udoskonalenia! 

unnamed (1)

Kingdom Come: Deliverance to oparta na fabule i osadzona w otwartym świecie gra RPG, rozgrywająca się w XV wiecznej Europie Środkowej. Pomścij śmierć swoich rodziców walcząc z najeźdźcami, wypełniając brzemienne w skutkach zadania i podejmując decyzje, które wpłyną na tok rozgrywki. Odkrywaj majestatyczne zamki, leśne ostępy i rozwijające się miasteczka oraz inne, niezliczone i niezwykle realistyczne lokacje na terenie średniowiecznych Czech!

W patchu, który waży około 23GB znajdziecie m.in.:
–  Usprawnienia trybów skradania się
–  Usprawnienia płynności brudzenia się i niszczenia przedmiotów
–  Usprawnienia scen dialogowych
–  Usprawnienia bugów w dodatkowych zadaniach
–  Wiele optymalizacji.

Aktualizacja jest już dostępna na Steamie, na PlayStation powinna pojawić się najpóźniej 14 lutego, a na Xbox najpóźniej 16 lutego.

Reklama

Najważniejsze cechy Kingdom Come: Deliverance:

  • Ogromny, realistyczny, otwarty świat: Majestatyczne zamki czy rozległe pola, wszystkie lokacje ukazane są w oszałamiającej jakości HD.
  • Nieliniowa fabuła: Wykonuj zadania na przeróżne sposoby i zmierz się z konsekwencjami swoich wyborów.
  • Wymagająca mechanika walki: Walcz na odległość, z ukrycia lub w zwarciu. Wybierz broń i wykonuj dziesiątki unikalnych kombinacji w pełnych emocji, bezlitosnych walkach.
  • Rozwój postaci: Dobieraj elementy ekwipunku, rozwijaj umiejętności i zdobywaj nowe talenty.
  • Dynamiczny świat: Twoje działania będą wpływać na reakcje otoczenia. Możesz walczyć, kraść, uwodzić, grozić, przekonywać i próbować przekupstwa. Wszystko zależy od ciebie.
  • Realizm historyczny: Poznaj postacie historyczne i zanurz się w atmosferze średniowiecznych Czech, podziwiając realistycznie odwzorowane otoczenie.
  • Polska wersja językowa
  • Więcej informacji na: https://www.kingdomcomerpg.com/pl
  • Dystrybutorem gry jest CDP.
  • Patronem medialnym gry jest Antyradio i Historia Do Rzeczy.

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai's Destiny.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Reklama