DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Kingdom Come: Deliverance – ruszyła przedsprzedaż pudełkowa i online.

Ruszyła przedsprzedaż wyczekiwanej gry Warhorse Studios i Deep Silver, Kingdom Come: Deliverance, która 13 lutego 2018 roku pojawi się na PC, PS4 i Xbox One.
Do zestawów przedsprzedażowych Edycji Specjalnej i Kolekcjonerskiej gry dołączony jest bonus w postaci kuponu na kolekcjonerskie etui na telefon z motywami z gry.

unnamed (33)

 

Kingdom Come: Deliverance to oparta na fabule i osadzona w otwartym świecie gra RPG, rozgrywająca się w XV wiecznej Europie Środkowej. Pomścij śmierć swoich rodziców walcząc
z najeźdźcami, wypełniając brzemienne w skutkach zadania i podejmując decyzje, które wpłyną na tok rozgrywki. Odkrywaj majestatyczne zamki, leśne ostępy i rozwijające się miasteczka oraz inne, niezliczone i niezwykle realistyczne lokacje na terenie średniowiecznych Czech!

Zamawiając grę przedpremierowo w wybranych sklepach i online, gracze otrzymają kod uprawniający do otrzymania kolekcjonerskiego etui z grafiką z gry Kingdom Come: Deliverance na wybrany model telefonu. 

Reklama

Etui jest wykonane z jakościowego materiału silikonowego, który jest wytrzymały i elastyczny, a grafiki nie ścierają się. Dzięki temu etui będzie wspaniale się prezentowało na każdym telefonie.

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama