fbpx

Kingdoms of Amalur już 16 marca na Nintendo Switch

Firma THQ Nordic ujawniła dziś, że gra Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning pojawi się na platformie Nintendo Switch już 16 marca tego roku. Będzie to handheldowy debiut kultowego erpega łączącego potęgę, finezję i magię. Gra zawierać będzie 3 dodatki: Teeth of Naros, Legend of Dead Kel oraz zestaw Weapons and Armor. Na właścicieli konsol Switch™ czeka mnóstwo niespotykanej dotychczas zabawy, a także setki godzin eksploracji, dynamicznej walki, oraz przygód. Zobacz zwiastun ogłaszający to wydanie. Dodatkowo THQ Nordic potwierdza, że to nie koniec, przygoda w Amalurze trwa – jeszcze w tym roku pojawi się nowy dodatek, Fatesworn!Wielki powrót przebojowej gry RPG! Cudowne dziecko bestsellerowego pisarza R. A. Salvatore, twórcy Spawna Todda McFarlane’a oraz lead designera Elder Scrolls IV: Oblivion, Kena Rolstona. Re-Reckoning oferuje pięknie odświeżoną grafikę, poprawioną rozgrywkę, dynamiczną walkę, którą można dostosować do własnych potrzeb i ogromny, bogaty świat.

Odkryj sekrety Amaluru, od ruchliwego miasta Rathir, przez rozległe lasy Dalentarth, aż po mroczne lochy Brigand Hall Caverns. Uratuj świat rozdarty przez krwawą wojnę i kontroluj zagadkę nieśmiertelności – jako pierwszy wojownik w historii, który powstał z martwych.

Gra Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning jest już dostępna w sprzedaży na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. 16 marca 2021 ukaże się natomiast wydanie na Nintendo Switch.


Sprawdź również!