DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Kingdoms of Amalur
Kingdoms of Amalur

Newsy

Kingdoms of Amalur już 16 marca na Nintendo Switch

Firma THQ Nordic ujawniła dziś, że gra Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning pojawi się na platformie Nintendo Switch już 16 marca tego roku. Będzie to handheldowy debiut kultowego erpega łączącego potęgę, finezję i magię. Gra zawierać będzie 3 dodatki: Teeth of Naros, Legend of Dead Kel oraz zestaw Weapons and Armor. Na właścicieli konsol Switch™ czeka mnóstwo niespotykanej dotychczas zabawy, a także setki godzin eksploracji, dynamicznej walki, oraz przygód. Zobacz zwiastun ogłaszający to wydanie. Dodatkowo THQ Nordic potwierdza, że to nie koniec, przygoda w Amalurze trwa – jeszcze w tym roku pojawi się nowy dodatek, Fatesworn!Wielki powrót przebojowej gry RPG! Cudowne dziecko bestsellerowego pisarza R. A. Salvatore, twórcy Spawna Todda McFarlane’a oraz lead designera Elder Scrolls IV: Oblivion, Kena Rolstona. Re-Reckoning oferuje pięknie odświeżoną grafikę, poprawioną rozgrywkę, dynamiczną walkę, którą można dostosować do własnych potrzeb i ogromny, bogaty świat.

Odkryj sekrety Amaluru, od ruchliwego miasta Rathir, przez rozległe lasy Dalentarth, aż po mroczne lochy Brigand Hall Caverns. Uratuj świat rozdarty przez krwawą wojnę i kontroluj zagadkę nieśmiertelności – jako pierwszy wojownik w historii, który powstał z martwych.

Reklama

Gra Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning jest już dostępna w sprzedaży na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. 16 marca 2021 ukaże się natomiast wydanie na Nintendo Switch.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama