DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Kinguin Chillout Zone i esportowa rozrywka ELC Gaming & Kinguin – Big Betty

Kinguin, podczas największych targów gier komputerowych i rozrywki multimedialnej w Polsce – PGA, zadba o niecodzienne atrakcje i niespodzianki dla miłośników gier. Na terenie targów stanie Kinguin Chillout Zone, specjalna strefa dostępna dla użytkowników serwisu Kinguin.net. Ponadto, we współpracy z ELC Gaming, na miłośników gier czekać będzie niecodzienne stoisko – Big Betty.

Esportowa ciężarówka Big Betty

kinguin_chillzone_PGA_1080_v1

Na uczestników PGA oczekiwać będzie niecodzienne stoisko. Kinguin wszedł we współpracę  z ELC Gaming i obie marki zaprezentują się na Big Betty. To pierwsza na świecie mobilna arena esportowa. Wielka, 30-tonowa ciężarówka o powierzchni 150 m², długości ponad 22 metrów  i ponad 5 metrów wysokości, będzie sceną dla gwiazd świata gamingu. Podczas trwania targów  na scenie odbędą się turnieje organizowane przez ELC oraz Kinguin. ELC będzie gospodarzem finału serii Overwatch Legend z dwoma najlepszymi zespołami Europy, a Kinguin kilku turniejów CS:GO. Gospodarzami sceny będą znany streamer Testree i dziennikarka esportowa Mar1na, którzy dla uczestników będą mieli wiele niespodzianek, w tym konkursy z nagrodami. Na scenie spotkamy również drużynę Team Kinguin, youtuberów takich, jak CookieM oraz Zakreble oraz wiele znanych twarzy polskiego świata mediów i gier. Big Betty wyposażona jest w 12 stanowisk dla graczy, 6-metrowy ekran LED i pełną instalację studyjną, dzięki której Kinguin i ELC będą transmitować całe wydarzenie na żywo.

Królewski chillout

kinguin_chillzone_PGA_1080_v2

Kinguin Chillout Zone będzie odskocznią dla wszystkich, którzy będą chcieli na chwilę oderwać się
od targowego zgiełku. Ze strefy królewskiego chilloutu będą mogli skorzystać wszyscy użytkownicy serwisu Kinguin.net, który dokonali choć raz zakupu na platformie za min. 10 PLN. Wejść do niej będą mogli również Ci, którzy skorzystają z serwisu podczas trwania imprezy. Na miejscu goście będą mogli zrelaksować się – wygodne kanapy, bufet, ekrany transmitujące występy na scenie Big Betty, ładowarki do urządzeń mobilnych – wszystko po to, aby naładować baterie na zwiedzanie targów.


Bez nazwy-3O Kinguin

Kinguin.net jest międzynarodowym serwisem łączącym sprzedających i kupujących gry oraz wirtualne akcesoria im towarzyszące. Od 2013 roku skorzystało z platformy 6 000 sprzedających i 6 000 000 kupujących.

O ELC Gaming

ELC Gaming jest organizatorem rozgrywek ESPORT LEGENDS CUP oraz właścicielem i operatorem Big Betty, pierwszej ciężarówki reklamowej do promocji typu roadshow e-sportu, wyposażonej w studio produkcyjne.

Reklama

 

 

 


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień! Black Friday, czyli Czarny Piątek właśnie wystartował!  Jak co roku szykuje się istne szaleństwo cenowe!   Kinguin postanowił przyśpieszyć Czarny Piątek i zaoferował...

Newsy

Kryptowaluty, blockchain, koparki to obecnie tematy na topie. Nie ma się co dziwić – rynek kryptowalut cały czas się rozwija i nie zamierza przestać. W czwartek, 22 marca w Berlinie...

Recenzje

William Blazkowicz po ponad 3 latach przerwy ponownie powraca do świata żywych. Machine Games udało się przebić poprzednie dokonania i wyprodukować tytuł pod wieloma względami prawdziwie wybitny,...

Newsy

Długo oczekiwana kontynuacja Project Cars dzisiaj ma swoja światową premierę. W Project Cars 2 pojedziecie nowymi trasami, będziemy mieć do dyspozycji więcej aut oraz...

Reklama