DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

“Kinguin Football Adventure” – nowa gra mobilna dla prawdziwych fanów piłki nożnej

Lubicie gierki mobilne? Uważacie się za prawdziwych fanów piłki nożnej? Dobrze się składa, ponieważ firma Kinguin przygotowała dla Was nie lada gratkę!


Jakiś czas temu na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS zadebiutowała gra Kinguin Football Adventure. Cała rozgrywka opiera się na wykonywaniu szybkich podań do swoich “pingwiniastych” zawodników, unikaniu obrony przeciwnika i najważniejszym – strzelaniu dużej ilości bramek! Gra z bardzo prostymi zasadami, które każdy opanuje już w trakcie pierwszego meczu. To wspaniały umilacz czasu, który pomoże Wam przetrwać te nudne, długie jesienne wieczory.


kinguin_football_adventure_ppl_1200x628_0904


Piłka jest TWOJA!

W meczu wykonuj szybkie podania do swoich zawodników, unikaj obrony przeciwnika i strzelaj gole. Tylko twój refleks pomoże ci trafić do bramki i sprawić, że komentator oszaleje z radości!

Pokaż, kto tu RZĄDZI!

Zdobywaj kolejne trofea i wspinaj się na szczyt rankingu! Mierz się zarówno z przyjaciółmi, jak i nieznajomymi. Wszystko po to, by udowodnić sobie, że masz totalną kontrolę nad piłką. Dokupuj nowe sprawności zawodników z poziomu aplikacji lub graj o nie, by odblokowywać kolejne poziomy. Twoja gra – Twój wybór!

Reklama

Dlaczego warto mieć  Kinguin Football Adventure!?

  • intuicyjna, szybka rozgrywka
  • rozgrywka dla jednego gracza z elementami współzawodnictwa online
  • dziesiątki bonusów do odblokowania
  • świetna na krótkie sesje w autobusie czy podczas szkolnej przerwy!

Kinguin.net jest międzynarodowym serwisem łączącym sprzedających i kupujących gry oraz wirtualne akcesoria im towarzyszące. Od 2013 roku skorzystało z platformy 6 000 sprzedających i 6 000 000 kupujących.

 

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama