DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Kinguin na GAMESCOM 2017!

i1491880602648292

GAMESCOM – największa w Europie impreza poświęcona grom wideo zbliża się wielkimi krokami. Każdego roku tysiące graczy zbiera się w Kolonii aby osobiście spróbować nowych gier, zobaczyć ulubionych graczy i wymienić się najświeższymi wiadomościami ze świata gier.


Bez nazwy-3Kod zniżkowy o wartości 15%, Kinguinowy SWAG, kod wart kilka euro lub całkiem nowa mysz Cooler MasterTo wszystko czeka na tych, którzy odwiedzą stoiska KINGUIN w halach 10.1 i 2.2!

Jak zostać zwycięzcą?

To proste: weź koronę KINGUINA z jednego wybranych przez Ciebie stoisk, zrób w niej selfie i postępuj zgodnie z instrukcjami konsultanta i dołącz do konkursu!

Do zobaczenia na GAMESCOM!


 

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.