DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Kinguin rozpoczyna współpracę z Gamigo

Kinguin rozpoczyna współpracę z Gamigo, wydawcą gier online takich jak Last Chaos, Fiesta Online oraz ArcheAge. Klienci Kinguin.net mają już dostęp do katalogu gier Gamigo.


Kinguin Gamigo


Jestem podekscytowany możliwością udostępnienia wspaniałych gier MMO i Free2Play firmy Gamigo, 60-ciu milionom naszych fanów na całym świecie. Wyznajemy z Gamigo te same wartości, takie jak dążenie do zapewnienia każdemu bezproblemowego dostępu do niesamowitych doświadczeń z grami video. Jednocześnie wspieramy zrównoważoną przyszłość naszej ukochanej branży.” – powiedział Viktor Romaniuk Wanli, założyciel i CEO Kinguin.

Kupowanie gier na platformie Kinguin jest niezwykle proste dzięki temu, że firma współpracuje z ponad 100 globalnymi dostawcami płatności, w tym z najpopularniejszymi (PayPal). Kinguin oferuje również rozwiązania lokalne. 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.