DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Kinguin wprowadza usługę coachingu i pomaga graczom wejść na zaawansowany poziom

Kinguin, jeden z największych cyfrowych rynków branży gier komputerowych i właściciel Team Kinguin – najlepszej polskiej profesjonalnej drużyny esportowej, ogłosił dziś uruchomienie nowej usługi – Kinguin Coaching. Dzięki niej użytkownicy mogą doskonalić swoje gamingowe umiejętności i kupować prywatne sesje coachingowe w najpopularniejszych grach esportowych: CS:GO, Dota 2, Destiny 2, League of Legends, Fortnite, World of Warcraft i PUBG.

Sesje mogą zostać zakupione na dwa sposoby: klienci mogą wybrać grę, w której chcą się doskonalić, i zostać przydzieleni do dostępnego trenera lub wykupić treningi u wybranego coacha. Trenerzy są zarejestrowanymi i zweryfikowanymi sprzedawcami na rynku Kinguin, dzięki czemu klienci mogą być pewni wiarygodności ich usług. Ponadto mogą liczyć na wsparcie wielokrotnie nagradzanego działu obsługi klienta platformy Kinguin.net.

Skorzystanie z Kinguin Coaching jest bardzo proste – wystarczy posiadać wybraną grę i mieć zainstalowany komunikator Discord. Klient zamawiający trening esportowy wybiera grę, warianty coachingu i długość szkolenia. Opłaty można dokonać dzięki wielu metodom płatności dostępnym na Kinguin.net. W trosce o satysfakcję użytkowników prowadzona przez trenera sesja jest rejestrowana w Discordzie.

Usługa Kinguin Coaching pozostawała w fazie testów beta od początku września. W tym okresie grupa graczy wzięła udział w próbnych treningach, które pomogły w optymalizacji oferty i przygotowaniu profesjonalnych trenerów.

Lexi Jane, znana także jako Alchemical Kitty, streamerka na platformie Twitch, przetestowała usługę i tak ją skomentowała:

„Chciałam lepiej poznać Fortnite, bo choć nieźle celuję, nie wiedziałam, jak poprawić się w ogólnym gameplayu i konstruowaniu budowli. Zamówienie lekcji zajęło chwilę. Dodałam coacha na Discordzie, uruchomiłam grę i rozegrałam kilka meczów. Następnie długo omawialiśmy zagadnienia związane z budowaniem i taktyką. Trener odnosił się do mnie z wyrozumiałością i sprawił, że nauka była świetną zabawą. W przyszłości mam zamiar częściej streamować Fortnite”.

Dla coachów współpraca z platformą Kinguin to okazja, by bezpiecznie wdrożyć użytkowników w swoje usługi. Platforma jest otwarta na współpracę z doświadczonymi trenerami, którzy prezentują wysoki poziom umiejętności w wybranej grze. Kandydaci muszą mieć doświadczenie lub certyfikat potwierdzający pełnienie funkcji coacha drużyny lub pojedynczych graczy i płynnie mówić po angielsku. Aplikacje kandydatów należy kierować na adres mailowy coach@kinguin.net.

Usługa Kinguin Coaching powstała, aby pomóc graczom zrealizować własne cele gamingowe.

„Choć współpraca graczy z trenerami ma długą tradycję, nowością jest zbudowanie jednego miejsca, w którym można skorzystać z kompleksowych i rzetelnych usług. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy stworzyć w ramach rynku Kinguin platformę, gdzie gracze i trenerzy mogą pracować razem, porozumiewać się i bezpiecznie zawierać transakcje”,

mówi Viktor Wanli, CEO i założyciel platformy Kinguin.

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...