DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

May’s Mysteries: The Secret of Dragonville
May’s Mysteries: The Secret of Dragonville

Newsy

Klabater wyda May’s Mysteries: The Secret of Dragonville na konsolach

Klabater i V5 Play Studio mają przyjemność zapowiedzieć wydanie konsolowej adaptacji May’s Mysteries: The Secret of Dragonville, świetnie przyjętej gry z gatunku puzzle adventure, na Nintendo Switch, PlayStation 4/5 oraz Xbox One i X/S.May’s Mysteries: The Secret of Dragonville to chwalona przez recenzentów gra inspirowana kultową serią Professor Layton. Tytuł oferuje graczom niezapomnianą przygodę zawierającą cztery pięknie narysowane krainy, 80 zróżnicowanych lokacji, 50 postaci i ponad 270 zagadek do rozwiązania! May’s Mysteries: The Secret of Dragonville ma już na swoim koncie bardzo udany debiut na konsoli Nintendo DS (2011) oraz komputerach PC. Edycja na konsoli Nintendo znalazła do tej pory ponad 100,000 nabywców zbierając bardzo dobre recenzje:

W grze wcielimy się w postać May, inteligentnej i charyzmatycznej dziewczynki, która wyrusza na poszukiwanie swojego zaginionego brata. Przemierzając fantastyczne lokacje, gracze stawią czoła zagadkom logicznym, pomysłowym wyzwaniom rytmicznym oraz elementom rozgrywki znanym z przygodówek typu hidden object. W poszukiwaniu wskazówek dotyczących brata May pomogą również ręcznie malowane fantastyczne postacie.

Reklama

„May’s Mysteries: The Secret of Dragonville zadebiutowało w świetnym stylu na Nintendo DS oraz PC. Współpraca z V5 Studio to dla nas dobra okazja, by wprowadzić tę popularną markę na kolejne konsole.” – Michał Gembicki, Joint-CEO w Klabaterze – „Jest to również kolejny krok na drodze rozwoju naszego działu wydawniczego i portingowego. Nasze doświadczenie na tym polu świetnie współgra z dotychczasowymi sukcesami May’s Mysteries: The Secret of Dragonville.”

„Współpraca z Klabaterem to dla nas zupełnie nowy rozdział w rozwoju marki May’s Mysteries: The Secret of Dragonville” – Vladimir Djuric, założyciel V5 Play Studio – “Patrzymy z dużym entuzjazmem na kolejne postępy w procesie adaptowania naszej gry na kolejne konsole. Jestem przekonany, że połączone siły naszych firm sprawią, że kolejni gracze docenią fantastyczny świat wykreowany na potrzeby naszej gry.”

May’s Mysteries: The Secret of Dragonville zadebiutuje w sklepach konsolowych jeszcze w tym roku (więcej informacji już wkrótce!) na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.


Sprawdź również!


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama