DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Komu, komu PS4? Świetna okazja w Media Markt.

Jeśli już od jakiegoś czasu zastanawialiście się nad kupnem nowej konsoli, to teraz ku temu macie świetną okazję. Ceny “pudełka” marki Sony poleciały na łeb na szyję, co widać w ofertach, które serwują nam rozmaite sklepy. 23 października z promocją ruszyła Biedronka (która już od dłuższego czasu wychodzi na przeciw graczom, serwując co jakiś czas “growe kiermasze”) – za niecałe 1700 PLN mogliśmy (możemy?) nabyć nową wersje konsoli z powiększonym dyskiem 1TB + 3 gry: dwie premierowe – Assassin’s Creed Syndicate i odświeżoną kolekcje Uncharted oraz nieco starszą, lecz nie gorszą pozycję, jaką jest Watch Dogs.

Domyślam się, że dyskonty, w których pojawiły się promocyjne “pleje” przeżyły potężne oblężenie, a ludzie sięgali po kartony z konsolami łapczywie, niczym kultowa już chytra baba z Radomia. Siłą rzeczy z pewnością nie wszystkim zainteresowanym udało się nabyć wymarzony produkt, jednak nie ma tego złego… na przeciw Waszym oczekiwaniom wychodzi Media Markt, który to przygotował identyczny zestaw za 100 PLN mniej!

Strach pomyśleć, co będzie się działo przed świętami, skoro teraz w ofercie mamy konsole + 3 dobre gry w przystępnej cenie, kto wie, może niebawem uda się zakupić samą konsole za mniej niż 1400 PLN? Czas pokaże. Póki co, życze Wam udanych zakupów, dajcie znać, czy skorzystaliście z jednej z w/w promocji.

Reklama

 

mm

Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Promocje dla graczy

Ruszyła wyprzedaż w Ubisoft Store. W niskich cenach znalazły się między innymi gry z serii Far Cry, Assassin’s Creed oraz Splinter Cell.

Newsy

Już dzisiaj na konsoli PlayStation 4 zadebiutowała gra Chernobylite.  Ten science-fiction survival horror RPG jest autorstwa polskiego studia The Farm 51.

Newsy

Jeszcze przed premiera gry Assassin’s Creed Valhalla firma Ubisoft ujawniła swoje plany dotyczące wsparcia dla gry po jej premierze. W ramach bezpłatnych aktualizacji udostępniane...

Sprzęt

Nowe, wytrzymałe klawiatury mechaniczne z przełącznikami HyperX Blue oferują minimalistyczny design dopasowany zarówno do potrzeb gamerów, jak i pracy zdalnej. HyperX, dział gamingowy Kingston...

Reklama