DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Komu, komu PS4? Świetna okazja w Media Markt.

Jeśli już od jakiegoś czasu zastanawialiście się nad kupnem nowej konsoli, to teraz ku temu macie świetną okazję. Ceny “pudełka” marki Sony poleciały na łeb na szyję, co widać w ofertach, które serwują nam rozmaite sklepy. 23 października z promocją ruszyła Biedronka (która już od dłuższego czasu wychodzi na przeciw graczom, serwując co jakiś czas “growe kiermasze”) – za niecałe 1700 PLN mogliśmy (możemy?) nabyć nową wersje konsoli z powiększonym dyskiem 1TB + 3 gry: dwie premierowe – Assassin’s Creed Syndicate i odświeżoną kolekcje Uncharted oraz nieco starszą, lecz nie gorszą pozycję, jaką jest Watch Dogs.

Domyślam się, że dyskonty, w których pojawiły się promocyjne “pleje” przeżyły potężne oblężenie, a ludzie sięgali po kartony z konsolami łapczywie, niczym kultowa już chytra baba z Radomia. Siłą rzeczy z pewnością nie wszystkim zainteresowanym udało się nabyć wymarzony produkt, jednak nie ma tego złego… na przeciw Waszym oczekiwaniom wychodzi Media Markt, który to przygotował identyczny zestaw za 100 PLN mniej!

Strach pomyśleć, co będzie się działo przed świętami, skoro teraz w ofercie mamy konsole + 3 dobre gry w przystępnej cenie, kto wie, może niebawem uda się zakupić samą konsole za mniej niż 1400 PLN? Czas pokaże. Póki co, życze Wam udanych zakupów, dajcie znać, czy skorzystaliście z jednej z w/w promocji.

 

mm

Autor

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.