DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Konsolowe wersje Frostpunka i Children of Morta z pre-orderem

Od wycieczki na szczyt fantastycznej góry Morta po niekończącą się, surową postapokaliptyczną zimę – wydawca 11 bit studios ogłasza, że czołowe tytułu tegorocznej oferty – stworzony samodzielnie Frostpunk oraz powstałe w Dead Mage studio Children of Morta – dostępne są w przedsprzedaży na Xbox One i PlayStation 4. Obie produkcje otrzymają cyfrowe i pudełkowe edycje, a także limitowane Signature Edition przygotowane wraz z firmą Merge Games.Frostpunk: Console Edition – mroźny city-builder i gra survivalowa w jednym, w której gracz rządzi społeczeństwem próbującym przetrwać apokalipsę – ukaże się 11 października i trafił do sprzedaży w Xbox Store i PlayStation Store. Dodatkowo posiadacze konsoli Sony otrzymają 10-procentowy rabat od ceny 119,99 PLN przy zakupie przedpremierowym. System sterowania we Frostpunk: Console Edition został całkowicie przemodelowany i stworzony niemal od podstaw, by zapewnić posiadaczom konsol jak najlepsze doświadczenia podczas grania w tę strategię.


Reklama

Children of Morta – gra RPG akcji z hack n’ slashowymi bitwami i rodziną odważnych bohaterów – trafi na konsole 15 października i również dostępne jest już w Xbox Store i PlayStation Store (również ze zniżką minus 10%) w cenie 79,99 PLN. Tego samego dnia ukaże się wersja na Nintendo Switch, której zamówienia przedpremierowe ruszą wkrótce.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama