DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Kool2Play S.A. zapowiada trzy gry oraz debiut na New Connect na przełomie I i II kwartału 2020

Kool2Play S.A. zapowiada trzy gry oraz debiut na New Connect na przełomie I i II kwartału 2020.Firma Kool2Play S.A. ujawniła plany na najbliższą przyszłość. Przedstawiciele spółki poinformowali, że w planach produkcyjnych znajdują się trzy gry: top down shooter Uragun, action adventure City of Minds i strategia o nazwie kodowej Odbudowa.

Pierwszą z tych produkcji, która zostanie przedstawiona graczom, będzie Uragun. Jej głównym projektantem jest Jacek Wesołowski, współtwórca takich gier, jak Bulletstorm czy Hard Reset.

„Uragun to hardcore top down shooter, który najprościej można sklasyfikować takimi określeniami jak: szybka akcja z elementami taktyki okraszona wspaniałymi efektami audio-wideo, walka z maszynami kierowanymi przez sztuczną inteligencję, którą gracz musi przechytrzyć, a do tego fantastycznie zaprojektowane poziomy oparte o prawdziwe mapy i budynki światowych metropolii, między innymi Nowego Jorku, Londynu, Barcelony, Moskwy, Berlina i  Warszawy. Uragun da przede wszystkim wielką radość niszczenia hord bezwzględnych maszyn i wspaniałe uczucie panowania nad  potężnym, niosącym spustoszenie mechem. Wychodzimy z założenia, że może i nie mamy szans z AI w starciu na szybkość analizy danych, ale przecież zawsze możemy użyć brutalnej siły do jej likwidacji” – mówi Michał Marzęcki, head of studio.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama