DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Kraina Lwów
Kraina Lwów

Newsy

Dodatek Kraina lwów do Anno 1800 już jest!

Dodatek Kraina lwów do Anno 1800 jest już dostępny. Rozszerzenie to zaprasza graczy do fikcyjnego kraju Enbesy i jest największym dotąd DLC przygotowanym dla Anno 1800. Gracze otrzymają wiele nowej zawartości, takiej jak kolejne  poziomy mieszkańców, budowle czy mechaniki rozgrywki.Kraina lwów wzbogaca świat Anno 1800 o zupełnie nowy wymiar, zapraszając graczy do odkrycia inspirowanej Afryką Wschodnią krainy o nazwie Enbesa.

Pustynnym warunkom towarzyszy wprowadzenie nowego elementu rozgrywki – systemu irygacyjnego. Za pomocą kanałów nawadniających graczom może udać się okiełzanie surowej Enbesy i sprawienie by pokryła się ona bujnymi polami uprawnymi. W grze debiutuje także centrum badań zachęcające do opracowywania nowych technologii i przedmiotów lub dokonywania przełomowych odkryć, które ułatwią graczom osiągnięcie ich celów. Gracze będą mogli cieszyć się ponad 10 godzinami zawartości fabularnej, służąc Ketemie, imperatorowi Enbesy, który powierzy im misję wzniesienia nowej stolicy, ochronienia jego ludu przed obcymi wpływami oraz zapoznania się z bogatą kulturą i historią Enbesy. Dodatek Kraina lwów zawiera nowe mechanizmy rozgrywki – system irygacyjny i centrum badań, 2 nowe poziomy mieszkańców w Enbesie, 1 nowy poziom mieszkańców w starym świecie, nowe łańcuchy produkcyjne, takie jak herbata hibiskusowa i telefony, 90 nowych budowli, 3 wyspy zadań, 134 nowe przedmioty i wiele innej zawartości.


Dodatek Anno 1800


Poza dodatkiem Kraina lwów Anno 1800 otrzyma również bezpłatną aktualizację nr 9 dostępną dla wszystkich graczy. Koncentruje się ona na usprawnieniach, dzięki którym gracze uzyskają łatwiejszy dostęp do istotnych informacji na temat swojej rozgrywki. Aktualizacja ta zawiera wiele poprawek, o które często prosili członkowie Anno Union, takich jak wybór docelowego portu dla statków przemieszczających się między kolejnymi światami, ulepszenia funkcjonalności menu szlaku handlowego oraz zmiany w prezentowaniu statystyk oraz ważnych informacji w systemie gazety.

Reklama

Anno 1800 na komputery PC jest dostępne w wersji cyfrowej w sklepach Ubisoft Store i Epic Games Store. Cały  pakiet dodatków dla gry sezonu numer 2 (obejmujący dodatki: „Siedziba władzy”, „Obfite plony” oraz „Kraina lwów”) można kupić za 99,90 zł. „Kraina lwów” jako osobne DLC kosztuje 74,90 zł.


Więcej informacji na temat Anno można znaleźć pod adresem annogame.com.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai's Destiny.

Newsy

Plan rodzinny Xbox Game Pass będzie miał premierę już pod koniec tego roku. Cena Xbox Game Pass Family Plan będzie znacznie niższa.

Newsy

Bohaterowie Garou: Mark of the Wolves już w King of Fighters XV. Pierwsze DLC z nowymi postaciami do King of Fighters XV jest już...

Reklama