DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Kraków stolicą e-sportowego świata – European League of Legends Summer Finals

 

Wielkimi krokami – bo już w dniach 27-28 sierpnia, zbliża się European League of Legends Summer Finals w krakowskiej TAURON Arenie!

LCS 2016 Kraków

Zespół, który zdobędzie pierwsze miejsce, automatycznie zakwalifikuje się także do październikowych Mistrzostw Świata, gdzie zmierzy się z najlepszymi graczami z całego globu. Rozpoczęcie wszystkich meczy zaczyna się o godzinie 17:00 CEST, a dokładniejszy plan poszczególnych dni przedstawia się następująco:

  • 15:30 – Otwarcie Areny dla prasy;
  • 17:00 – Ceremonia Otwarcia i start Pierwszej Rozgrywki
  • 18:00 – Start Drugiej Rozgrywki
  • 19:00 – Start Trzeciej Rozgrywki
Ostateczny skład, jaki weźmie udział w finałach, znany będzie po zakończeniu fazy półfinałowej w niedzielę, 21 Sierpnia, w Berlinie.

Bilety można nabyć w serwisie Ticketmaster – koszt to 50 PLN za dzień.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.