DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Krakowskie 7LEVELS wkracza w nowy etap

Po licznych sukcesach na platformie Nintendo Switch, niezależny zespół deweloperski 7LEVELS rozszerza swoją działalność. W planach między innymi kolejne autorskie tytuły, które wydawane będą na nowych platformach.7LEVELS to założony w 2014 roku przez Krzysztofa Króla i Pawła Bielę zespół doświadczonych deweloperów gier, którzy przekuli swoją pasję w wykonywany zawód. Początkowo studio skupiało się na produkcji tytułów dla zewnętrznych klientów. Z czasem, w miarę budowania kapitału, zaczęło tworzyć własne gry.

Po ciepło przyjętym Castle Of Heart, które sprzedało się na konsoli Nintendo w liczbie ponad 200 tys. kopii, Jet Kave Adventure, który z maczugą zawojował Switcha i imprezową grą Destrobots – 7LEVELS postanowiło tworzyć gry nie tylko dedykowane platformie japońskiego giganta. Krakowiacy mają w planach podbój PC, Xboksa One, PlayStation 4, a także nadchodzących konsol nowej generacji. W spełnieniu celu ma pomóc znaczne powiększenie zespołu produkcyjnego.

Przetrzeć szlaki na nowych platformach ma dotąd dostępny tylko na Nintendo Switch – Jet Kave Adventure. Ta platformowa przygodówka w klimacie Stone-Fiction ma wylądować na Steam oraz Xbox One jeszcze w tym roku.

Reklama

Od kilku miesięcy w przygotowaniu jest nowy, świeży tytuł. Jak wspominają deweloperzy – będzie to największy i najdroższy dotychczas projekt studia. Gra ma należeć do gatunku cinematic adventure-platformer.

Nowy projekt to spore wyzwanie nie tylko pod kątem samej produkcji, ale także otwarcia się na nowe platformy. Wypływamy na szerokie wody! Będzie to nasza pierwsza gra, która od samego początku opracowywana jest z myślą nie tylko o zagorzałych fanach Nintendo, ale także posiadaczach innych, popularnych platform. Mamy nadzieję, że niespodzianką, którą szykujemy, pozytywnie zaskoczymy także inwestorów oraz partnerów biznesowych. – Paweł Biela, prezes zarządu.

Obok autorskich tytułów, 7LEVELS specjalizuje się także w portowaniu gier innych deweloperów na platformę Nintendo Switch. W partnerstwie z Inlogic Games, Incuvo, Homenet Games, czy Afterburn wydali tytuły, które podbiły serca graczy na całym świecie i zapewniły zysk zarówno wydawcy, jak i twórcom. Po licznych sukcesach 7LEVELS postanawia kontynuować dobrą passę w dziedzinie publishingu poszerzając swoje portfolio o kolejne tytuły. Jeszcze w tym roku do sprzedaży trafią Warplanes: WW1 Sky Aces oraz Football Cup 2020.

Reklama
Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama