DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Krwawy pakiet do Total War Saga: THRONES OF BRITANNIA jest już dostępny

Składnik pierwszy: niekończący się potok arystokratów, z których każdy krzyczy „Ależ to ja jestem prawowitym królem”. Składnik drugi: zaostrzone miecze. Wypadkowa? Wiadra wytrawnej anglosaskiej krwi. Od dzisiaj do gry A Total War Saga: THRONES OF BRITANNIA dostępny jest nowy pakiet Blood, Sweat and Spears, który sprawi, że ziemie brytyjskie nasiąkną krwistą czerwienią. Pakiet można kupić poprzez serwis Steam, jest on także dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy pakietu Blood & Burning do Total War: ATTILA.

Oprócz tego najnowszą odsłonę serii wzbogacono także o Allegiance Update. Aktualizacja wprowadza dużo zmian i więcej równowagi w wielu aspektach gry – wszystko przygotowane na podstawie komentarzy i uwag graczy. Aspekt polityczny rozgrywki zawiera teraz więcej subtelnych niuansów i głębi, zmieniono także AI bitewne i wprowadzono nowy system wydawania dekretów. Przede wszystkim jednak wprowadzono nowy system sojuszów – który obrazuje ciężki sprawdzian, jakim jestem przejęcie nowego terytorium przez daną frakcję.

Okres anglosaski to niezwykle brutalny czas w historii Wysp Brytyjskich, nie tylko na polach bitew. Warto pomyśleć przez chwilę, chociażby o Edmundzie II Żelaznobokim, który swój siedmiomiesięczny okres panowania nad Anglią zakończył 30 listopada 1016 roku zasztyletowany w wychodku. Niezwykle wymowny sposób na ustąpienie tronu.

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama