DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Zbroje Nilfgaardczyków w Wiedźmin 3
Zbroje Nilfgaardczyków w Wiedźmin 3

Newsy

Kultowe zbroje Nilfgaardczyków z pierwszego sezonu serialu trafią do next-genowego Wiedźmina 3

W next-genowej aktualizacji Wiedźmina 3, zostanie dodany projekt zbroi armii Nilfgaardu, który pojawił się w pierwszym sezonie serialu Wiedźmin.

CD Projekt Red przeprowadził dzisiaj specjalny stream na platformie Twitch, podczas którego zobaczyliśmy nadchodzącą, next-genową wersję Wiedźmina 3. Fani wirtualnych przygód Geralta z Rivii zwrócili szczególną uwagę na nowy projekt zbroi należących do armii Nilfgaardu, który doskonale znany jest z pierwszego sezonu serialu Wiedźmin.

Zbroje Nilfgaardczyków w Wiedźmin 3

Kultowe zbroje Nilfgaardczyków pojawią się w next-genowej wersji Wiedźmina 3

Polski producent gier wideo, w nadchodzącej, next-genowej aktualizacji Wiedźmina 3, postanowił udostępnić graczom projekt zbroi armii Nilfgaardu, który pojawił się w pierwszym sezonie serialu Wiedźmin, wyprodukowanego przez firmę Netflix. Philipp Weber, czyli Narrative Director oraz Lead Quest Designer pracujący w CD Projekt Red, poinformował na swoim Twitterze, że jest to tylko alternatywna opcja i to gracze zadecydują, który projekt wolą.

Zbroje Nilfgaardczyków z pierwszego sezonu Wiedźmina wywołały sporo kontrowersji w sieci, dlatego też CD Projekt RED chcąc puścić oczko do graczy, zdecydował się na uhonorowanie tego kultowego projektu w nadchodzącej aktualizacji.

Wiedźmin 3 na konsole nowej generacji PS5 oraz Xbox Series X/S pojawi się już 14 grudnia.

Sprawdź również: Xbox Series X za szybki dla Wiedźmina 3?

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...