DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

League of Legends – dobre rokowania na 2016

Choć sama nie byłam i nie będę fanką gier typu MOBA, to trudno nie docenić prac twórców nad tym tytułem. Chyba niewiele bezpłatnych gier odniosło tak wielki sukces jak LoL czy DOTA2.

 

adsa

Z pewnością dla wszystkich fanów LoLa świetną wiadomością będzie fakt, że w 2016 roku czeka grę wiele zmian. Lista jest naprawdę długa, więc zamieszczam poniżej tylko część najistotniejszych informacji:

1. Zupełnie nowy, stworzony od podstaw klient gry

2. Nowa metoda wyboru bohatera

3. Usprawnione rozgrywki rankingowe pozwalające na dołączanie do tego typu gier w grupach o dowolnej wielkości (a nie tylko w dwie osoby)

4. System zdobywania skórek, przedmiotów kosmetycznych, a nawet samych bohaterów poprzez granie, czyli w stu procentach za darmo

5. Kluby – czyli zarządzane i tworzone przez samych graczy grupy społecznościowe

Jak sami widzicie nadciągające innowacje nie będą tylko kosmetyczne, nowy klient to z pewnością wielkie wyzwanie i nie obędzie się bez marudzenia malkontentów. Wszystkie nowości będą dostępne od 2016 roku.

Autor

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.