DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

League of Legends – dobre rokowania na 2016

Choć sama nie byłam i nie będę fanką gier typu MOBA, to trudno nie docenić prac twórców nad tym tytułem. Chyba niewiele bezpłatnych gier odniosło tak wielki sukces jak LoL czy DOTA2.

 

adsa

Z pewnością dla wszystkich fanów LoLa świetną wiadomością będzie fakt, że w 2016 roku czeka grę wiele zmian. Lista jest naprawdę długa, więc zamieszczam poniżej tylko część najistotniejszych informacji:

Reklama

1. Zupełnie nowy, stworzony od podstaw klient gry

2. Nowa metoda wyboru bohatera

3. Usprawnione rozgrywki rankingowe pozwalające na dołączanie do tego typu gier w grupach o dowolnej wielkości (a nie tylko w dwie osoby)

4. System zdobywania skórek, przedmiotów kosmetycznych, a nawet samych bohaterów poprzez granie, czyli w stu procentach za darmo

5. Kluby – czyli zarządzane i tworzone przez samych graczy grupy społecznościowe

Reklama

Jak sami widzicie nadciągające innowacje nie będą tylko kosmetyczne, nowy klient to z pewnością wielkie wyzwanie i nie obędzie się bez marudzenia malkontentów. Wszystkie nowości będą dostępne od 2016 roku.

Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Gry za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią gra battle royale przechodzi na model free-to-play. 

Newsy

Aktualizacja 3.1 do Battlefield 2042 będzie dostępna już jutro.

Gry za darmo

Ubisoft poinformował na swoich mediach społecznościowych, że już w 16 grudnia gracze na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox będą mogli bezpłatnie zagrać w Assassin's...

Reklama