DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

LEGO PRZYGODA 2 – GRA WIDEO W WERSJI Z MINIFIGURKĄ LEGO W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGA

Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, ma przyjemność ogłosić, że do kalendarza wydawniczego firmy trafiła gra  LEGO® Przygoda 2  – Gra wideo w limitowanej edycji z minifigurką LEGO®. Tytuł zainspirowany oczekiwanym sequelem przeboju kinowego LEGO® Przygoda 2 od Warner Bros. Pictures i Warner Bros. Animation Group będzie dostępny w wersji podstawowej, jak i w edycji z figurką w polskiej wersji językowej (dubbing) od 1 marca 2019 roku na konsole PlayStation® 4 i Xbox One. Wersja na konsolę Nintendo Switch™ ukaże się w późniejszym terminie. Za lokalizację gry odpowiada QLOC S.A.

Edycja z minifigurką LEGO® „Emmet wśród gwiazd” będzie dostępna wyłącznie w sieci sklepów Media Expert.

Warto przypomnieć, że w sprzedaży będzie również dostępna edycja podstawowa gry w polskiej wersji językowej (dubbing).

W opartej na filmie LEGO® Przygoda 2 grze obcy najeźdźcy pozostawili Klocburg w ruinie. Teraz wraz z Lucy oraz drużyną innych bohaterskich postaci musi udać się na wyprawę poza granicę własnego świata i uratować nieszczęśników przed dziwnymi mieszkańcami układu Siostar.

Reklama

„Wypełniona ulubionymi postaciami z pierwszej części LEGO® Przygoda, jak i ekscytującymi nowymi bohaterami z LEGO® Przygoda 2, pełna tajemniczych lokacji i akcji z obu filmów, LEGO® Przygoda 2 – Gra wideoopowiada niesamowitą historię” – powiedział Arthur Parsons, dyrektor ds. projektowania w TT Games Studios. – „Gracze będą musieli badać gwiazdy w poszukiwaniu unikalnych przedmiotów, materiałów i narzędzi, budując kolekcję, która pomoże im w podróży przez wszechświat LEGO®, gdzie czekają na nich najróżniejsze niesamowite krajobrazy, przedziwne pojazdy oraz niewiarygodne stworzenia”.

„LEGO® Przygoda 2 – Gra wideo to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie pełne fantastycznych postaci i przygód w otwartym świecie, stawiające nacisk na kreatywne rozwiązywanie zagadek oraz elementy znane z filmowego uniwersum” – stwierdził Sean William McEvoy, wiceprezes ds. gier i aplikacji cyfrowych w Grupie LEGO®. – „Fani LEGO® w każdym wieku będą się świetnie bawić, przebudowując swój świat przy użyciu narzędzi pozwalających im na tworzenie dróg, zmianę krajobrazu czy wznoszenie obiektów zapewniających nowe nagrody oraz misje”.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama