Trzykrotny mistrz świata w wyścigach Formuły 1, Lewis Hamilton, dołączył do obsady anglojęzycznej wersji dubbingu w Call of Duty: Infinite Warfare. Hamilton, obecnie piastujący tytuł mistrza, wystąpi z gościną rolą inżyniera pokładowego na Retribution, jednym z ostatnich krążowników Kosmicznego Sojuszu Narodów Zjednoczonych (UNSA) ocalałych po miażdżącym ataku na flotę w początkowych scenach gry.
Od dawna już jestem oddanym fanem serii Call of Duty, możliwość stania się choćby małą częścią tej gry i całej marki jest dla mnie niesamowitym zaszczytem
Umieszczanie mojego sobowtóra w grze – od skanowania twarzy, po pracę z zespołem nagrywającym moje ruchy, po możliwość spotkania się z twórcami i podejrzenia całej tej ogromnej pracy, której wymaga zrobienie takiej gry – wszystko to było niesamowitym, niezapomnianym przeżyciem.
Lewis Hamilton
Wszyscy w Infinity Ward byli podekscytowani możliwością pracy z Lewisem, bo jesteśmy tu jego wielkimi fanami.
ReklamaPodszedł do Call of Duty z takim samym zapałem jaki prezentuje na torze wyścigowym – był całkowicie zdeterminowany by występ udał się idealnie i muszę przyznać, że dopiął swego!
Taylor Kurosaki, Narrative Director w Infinity Ward
Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.