DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Little Nightmares II
Little Nightmares II

Newsy

Little Nightmares II – sprawdź zwiastun premierowy!

Daj się pochłonąć najnowszemu zwiastunowi gry Little Nightmares II, która ukaże się 11 lutego 2021 roku na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i komputery osobiste. 11 lutego gra ukaże się również na Google Stadia, a wszyscy posiadacze subskrypcji Stadia Pro będą mogli za darmo dodać ją do swojej biblioteki. Little Nightmares II jest tworzone przez Tarsier Studios, wersja na Nintendo Switch jest tworzona przez Engine Software, a wersja na Google Stadia przez Supermassive Games.Little Nightmares osiągnęła sprzedaż 3 milionów egzemplarzy na całym świecie (dane z dnia 31 grudnia 2020), pokazując tym samym sukces pierwszej części, która ponad 3 lata po premierze nadal cieszy się popularnością. Od tego czasu kolejny milion graczy postanowił wypróbować grę, co oznacza, że w świecie Little Nightmares swoje pierwsze kroki postawiło ponad 4 miliony graczy.

Dla graczy chcących sprawdzić Little Nightmares II wciąż dostępna jest wersja demo gry na platformach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, jak i komputerach osobistych poprzez Steam oraz GOG.com. Dodatkowym punktem wejścia do uniwersum Little Nightmares jest cyfrowy komiks, opracowany przez BANDAI NAMCO Entertainment Europe, Tarsier Studios i Plastiek. Komiks opowiada historie kilkorga zagubionych dzieci ze świata Little Nightmares. Pierwsze 4 rozdziały dostępne są na Androida i iOS, a kolejne pojawią się w najbliższej przyszłości.

Reklama

Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama