DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Mafia Trylogia PC
Mafia Trylogia PC

Aktualności

Mafia Trylogia na komputery osobiste ogłoszona!

Mafia Trylogia na komputery osobiste jest już dostępna w przedsprzedaży. Premiera wydania będzie miała miejsce 20 listopada.


Mafia Trylogia PC


Kupując grę Mafia Trylogia gracze otrzymają kod do cyfrowego pobrania gry na platformie Steam, który będzie znajdował się w pudełku. Gracze mogą już składać zamówienia w sklepach internetowych z grami, m.in.:

Mafia Trylogia to jedyna w swoim rodzaju interaktywna seria, pozwalająca graczom posmakować gangsterskiego życia w trzech różnych epokach zorganizowanej przestępczości w Ameryce. Mafia Trylogia zawiera:

  • Mafia: Edycja ostateczna – zaprojektowany całkowicie na nowo klasyk, który dał początek tej kultowej serii.
  • Mafia II: Edycja ostateczna – uwielbiana przez fanów część serii, zremasterowana do rozdzielczości HD.
  • Mafia III: Edycja ostateczna – ponowne zetknięcie się z wielokrotnie nagradzanym, narracyjnym arcydziełem.

Gracze, którzy zamówią Mafię: Trylogię otrzymają natychmiastowy dostęp do trzech gier: Mafia: Edycja OstatecznaMafia II: Edycja Ostateczna oraz Mafia III: Edycja Ostateczna. Mafia Trylogia dostępna jest również na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.  

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...