DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Mafia Trylogia PC
Mafia Trylogia PC

Newsy

Mafia Trylogia na komputery osobiste ogłoszona!

Mafia Trylogia na komputery osobiste jest już dostępna w przedsprzedaży. Premiera wydania będzie miała miejsce 20 listopada.


Mafia Trylogia PC


Kupując grę Mafia Trylogia gracze otrzymają kod do cyfrowego pobrania gry na platformie Steam, który będzie znajdował się w pudełku. Gracze mogą już składać zamówienia w sklepach internetowych z grami, m.in.:

Mafia Trylogia to jedyna w swoim rodzaju interaktywna seria, pozwalająca graczom posmakować gangsterskiego życia w trzech różnych epokach zorganizowanej przestępczości w Ameryce. Mafia Trylogia zawiera:

  • Mafia: Edycja ostateczna – zaprojektowany całkowicie na nowo klasyk, który dał początek tej kultowej serii.
  • Mafia II: Edycja ostateczna – uwielbiana przez fanów część serii, zremasterowana do rozdzielczości HD.
  • Mafia III: Edycja ostateczna – ponowne zetknięcie się z wielokrotnie nagradzanym, narracyjnym arcydziełem.

Gracze, którzy zamówią Mafię: Trylogię otrzymają natychmiastowy dostęp do trzech gier: Mafia: Edycja OstatecznaMafia II: Edycja Ostateczna oraz Mafia III: Edycja Ostateczna. Mafia Trylogia dostępna jest również na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.  

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...