DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Apex Legends
Apex Legends

Newsy

Magia Holo-świąt 2020 już w Apex Legends!

Do Apex Legends wkracza świąteczna atmosfera w postaci radosnego, ograniczonego czasowo wydarzenia! Magia Holo-świąt 2020 rozpoczyna się już dziś, 1 grudnia, i potrwa aż do 4 stycznia. Tegoroczne świętowanie oznacza powrót trybu Zimowy Ekspres i wprowadzenie nowych przedmiotów kosmetycznych utrzymanych w zimowej stylistyce. Gracze są również zaproszeni do rywalizacji o nowe nagrody lub skorzystania z wyprzedaży, w której pojawią się tym zupełnie nowe legendarne skórki dla Loby, Revenanta i Spitfire.Zanim wskoczysz na arenę, zobacz co oferuje Magia Holo-świąt 2020:


  • Powrót do tymczasowego trybu Zimowy Ekspres – pociąg wraca na Skraj Świata i tym razem nie jest to jedyny pojazd zjeżdżający w dolinę. Dostawa z Królewskiego Kanionu również zawita w okolicach mroźnej eksplozji. Na dodatek całkowicie nowa stacja, Wykolejnica, urozmaici rozgrywkę i zapewni więcej możliwości podczas gry. Wszystkie wprowadzone zmiany znacznie skracają długi czas respawnu pomiędzy rundami, którego gracze doświadczyli w zeszłym roku. 
  • Nowe nagrody – tegoroczna Magia Holo-świąt zawiera całkowicie nowe rzeczy do odblokowania. Gracze mają czas do 4 stycznia na zdobywanie takich nagród, jak epicka skórka Zero Absolutne dla Horizon.
  • Miesiąc wyprzedaży – Co tydzień, aż do 4 stycznia, w sklepie w grze pojawią się nowe promocje, które obejmą m.in. zupełnie nowe legendarne skórki dla Loby, Revenanta
    i Spitfire. Oprócz powracających, limitowanych mroźnych świątecznych skórek, gracze będą mogli zakupić nowe, debiutujące w tym wydarzeniu skórki, takie jak Kryształowa Doskonałość Loby.

Po najnowsze informacje na temat gry, wejdź na oficjalne profile Apex Legends: Twittera, Instagrama i YouTuba lub www.playapex.com.

Sprawdź również!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama