DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Magic: Legends ujawnia bujne dżungle krainy Tazeem

W swoim ostatnim blogu Cryptic Studios i Perfect World Entertainment ujawnili krainę Tazeem – majestatyczną dżunglę w świecie Zendikar, która trafi do Magic: Legends. Tazeem dołącza do pozostałych lokacji z kultowego wieloświata Magic: The Gathering, takich jak nadbrzeżny kraj Benalia czy wulkaniczna wyspa z regionu Shiv – obydwie znajdujące się w świecie Dominaria.


MAGIC: LEGENDS


Od płynących rzek, które Merfolki nazywają domem, po tętniące dziką przyrodą, mistyczne hedrony zarówno na niebie, jak i rozrzucone na dnie dżungli, wspaniały kontynent Tazeem zawiera wiele zapierających dech w piersiach widoków. Szeroka gama oświetlenia daje efekt w postaci bioluminescencyjnych warstw dżungli i wspaniałych widoków, gdzie słońce przebija się przez gęste korony drzew. Więcej informacji na temat regionu Tazeem można znaleźć na tych dopiero co ujawnionych zrzutach ekranu, które znajdują się w najnowszym wpisie na blogu i pokazują bogate krajobrazy tego wyjątkowego obszaru Zendikaru.


Magic: Legends


Magic: Legends to nadchodząca darmowa internetowa gra akcji RPG oparta na uniwersum Magic: The Gathering, w której gracze mogą wcielić się w rolę Przechodzących. Starożytna siła kroczy w ciemnościach, wymagając od poszukiwaczy przygód przemierzenia płaszczyzn Wieloświata Magic: The Gathering, aby zgromadzić siły potrzebne do walki z tym złem. W tej stworzonej przez Cryptic Studios i wydanej przez Perfect World Entertainment grze, podróżnicy ukształtują swoją własną drogę przez płaszczyzny, jednocześnie zbierając i ulepszając liczne zaklęcia, by stworzyć potężną bibliotekę czarów. Aby uratować Wieloświat przed największymi jak dotąd zagrożeniami, gracze będą zmuszeni stanąć do walki, opanowując chaos dynamicznych potyczek zaklęciami. Magic: Legends zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation®4 w 2021 roku.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama