DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Magic: Legends ujawnia świetlistą klasę “Sanctifier”

Perfect World Entertainment i Cryptic Studios oficjalnie ogłosili, że „Sanctifier” („Uświęciciel”) dołącza do pięciu podstawowych klas Przechodzących dostępnych w Magic: Legends w chwili premiery gry. Bohater zainspirowany jarzącym się światłem słonecznym jest nowoczesnym podejściem gry Magic: Legends do roli klasycznego kleryka – postaci o spokojnej naturze obdarzonej lśniącym światłem i niebiańskim skupieniem związanymi z białą maną z oryginalnej gry karcianej.Uświęciciel to dystansowa klasa ofensywna zdolna do jednoczesnego leczenia sojuszników i zadawania obrażeń przeciwnikom – oraz utrzymywania kontroli nad polem bitwy poprzez wspieranie innych graczy i przyzwanych kreatur.

Ci oddani kapłani mogą korzystać z mocy umiejętności „Divine Bolt” („Święty pocisk”) – podstawowej zdolności miotającej we wrogów dystansowe pociski świętej energii na bezpiecznym dystansie. Umiejętność tę uzupełnia moc „Wave of Radiance” („Fale blasku”), która tworzy ruchomy promień oślepiającego światła, zadający obrażenia wszystkim przeciwnikom, którzy staną na jego drodze, przy jednoczesnym leczeniu sojuszników i przywołanych stworzeń.

Uświęciciele będą idealnym wyborem dla graczy, którzy lubią kontrolować pole bitwy – czego doskonałym przykładem jest ich potężna zdolność użytkowa, „Salvation” („Odkupienie”). Za każdym razem, gdy Uświęciciel użyje Odkupienia, zregeneruje część swojej energii życiowej, wyleczy swoje przyzwane kreatury i otrzyma ładunek pasywnej mocy „Devotion” („Oddanie”). Po użyciu Odkupienia cztery razy Uświęciciel otrzyma niebiańskie wsparcie Anioła, który stanie do walki u jego boku – połączony z nim kultową zdolnością „Lifelink” („Więź życia”). Tak jak w karcianej wersji gry, stworzenia z Więzią życia będą leczyć gracza podczas zadawania obrażeń.

Reklama

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak klasa Uświęciciela uosabia się z białą maną z Magic: The Gathering, przeczytaj nowy wpis na blogu od zespołu twórców na stronie Magic: Legends.

Magic: Legends to nadchodząca darmowa gra akcji RPG oparta na uniwersum Magic: The Gathering stworzona przez Cryptic Studios i wydana przez Perfect World Entertainment. Starożytna moc przemyka w ciemnościach, wysyłając graczy na misję przemierzenia licznych płaszczyzn wieloświata, by zebrać moc potrzebną do zwalczenia tego odwiecznego zła. Gracze sami wybierają swoją ścieżkę przez płaszczyzny – zbierając i ulepszając całe mnóstwo zaklęć, aby zbudować swój własny arsenał potężnych czarów. Gracze rzucają zaklęcia, aby zapanować nad chaosem magicznych bitew, walcząc o ocalenie wieloświata przed najgroźniejszym niebezpieczeństwem w historii uniwersum. Gra Magic: Legends rusza na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 w 2021 roku.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama