DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Majowa oferta Playstation Plus trzyma formę!

Odwieczna walka Sony z Microsoftem na comiesięczną ofertę darmowych gier w abonamencie trwa! Japończycy znów zaskoczyli, a może jednak nie…

11111111111111111111111

Majowa oferta japońskiego giganta nie odstaje poziomem od tych z poprzednich miesięcy. Myślę, że wszyscy zwolennicy konsol z kraju kwiatu kwitnącej wiśni będą zachwyceni! No dobra, koniec szydery. Czas na oficjalny line-up:

PlayStation 4:

Reklama
  • Table Top Racing: World Tour
  • Switch Galaxy Ultra
  • Tropico 5

PlayStation 3:

  • LocoRoco Cocoreccho!
  • Bionic Commando Rearmed 2

PS Vita:

  • God of War: Ghost of Sparta
  • Switch Galaxy Ultra

A co na to rynek? Microsoft swoją listę też ogłosił. Niestety, jest ona równie rozczarowująca. Jedynie GRID 2  z wstecznej kompatybilności trzyma poziom. Swoją wcześniejszą polityką Sony przez ostatnie miesiące zmuszało konkurencję do wzbogacenia oferty comiesięcznych freekasów o tytuły z wyższej półki. Tym razem panowie z Redmond dorównali Japończykom. Cóż, fanom jednej i drugiej marki pozostaje poczekać z nadzieją do czerwca.

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Premiera Crusader Kings III na konsolach Xbox oraz PlayStation już w marcu. Gra pojawi się na konsolach 29 marca 2022 roku.

Gry za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią gra battle royale przechodzi na model free-to-play. 

Gry za darmo

Ubisoft poinformował na swoich mediach społecznościowych, że już w 16 grudnia gracze na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox będą mogli bezpłatnie zagrać w Assassin's...

Reklama