DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Maneater
Maneater

Newsy

Maneater debiutuje na Switchu i w usłudze Xbox Game Pass!

Koniec czekania! Developer i wydawca Tripwire Interactive z radością ogłasza, że nagradzana gra akcji o byciu rekinem (shARkPG) już od dziś jest dostępna na nowych platformach. Po raz pierwszy na Steamie, cyfrowo i w pudełku dzięki Deep Silver na Nintendo Switch™. Teraz gracze mogą zjadać, zwiedzać i zmieniać się na wszystkich głównych platformach do gier. Gra w dniu dzisiejszych została dodana również do biblioteki Xbox Game Pass.Maneater jest eRPeGiem akcji z otwartym światem dla jednego gracza, gdzie to ty wcielasz się w rekina. Zaczynając jako niewinne dziecię żarłacza tępogłowego musisz przetrwać i wygryźć sobie miejsce w zimnym, brutalnym świecie. Zwiedzisz obszerne i zróżnicowane terytoria, w których napotkasz rozmaitych przeciwników – zarówno ludzkich, jak i zwierzęcych. Zjadając odpowiednie składniki, możesz wbrew naturze ewoluować i rosnąć w siłę. Dobrze się składa, bo aby zemścić się na okrutnym rybaku, który zamordował twoją matkę, musisz stać się legendarnym postrachem wód. Zjadaj, zwiedzaj i się zmieniaj!


Maneater


Gra, dostępna już na platformach PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, oraz PC w Epic Games Store, a od dziś również na Nintendo Switch.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama