DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Marvel Pinball: Epic Collection Vol. 1_20160805121101

Newsy

Marvel Pinball już dostępny

Pudełkowe wydanie Marvel Pinball – stanowiące kolekcję 10 stołów do flippera inspirowanych przygodami najpopularniejszych herosów uniwersum Marvela – jest już dostępne na polskim rynku. Gra ukazała się w wersjach na PlayStation 4 i Xbox One.

Marvel Pinball: Epic Collection Vol. 1_20160805120225

Zestaw dostępnych stołów to nie lada gratka dla fanów komiksów najpopularniejszego na świecie wydawnictwa. Flippery poświęcono wszystkim ikonicznym superbohaterom na czele z Iron Manem, Spider-Manem i znanym z najnowszego filmowego hitu Marvela Doktorem Strange. W kolekcji znalazły się również stoły inspirowane najważniejszymi wydarzeniami uniwersum, takimi jak Civil War czyli kinowa “Wojna bohaterów”.

Marvel Pinball: Epic Collection Vol. 1_20160805125145

Marvel Pinball: Epic Collection Vol. 1_20160805125145

Marvel Pinball posiada szereg trybów urozmaicających zabawę. Dostępna jest swoista kampania, możliwość rywalizacji czterech graczy na jednej konsoli, lokalny split-screen, pozwalający na walkę w duecie np. z limitem punktowym oraz tryb turnieju z ograniczonymi czasowo zawodami na poszczególnych stołach. Dodatkowo w grze znalazły się lokalne i internetowe tablice wyników, pozwalające porównać własne rekordy z najlepszymi na świecie.

Marvel Pinball w wersjach na konsole PlayStation 4 i Xbox One pojawił się na rynku w cenie 129,90 zł.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.