DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

marvel guardians of the galaxy

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Najnowsza produkcja Eidos Montreal została dodana do biblioteki Xbox Game Pass na Xbox oraz PC.
Marvel: Strażnicy Galaktyki

Marvel: Strażnicy Galaktyki za darmo dla abonamentów Game Pass

Marvel: Strażnicy Galaktyki  zadebiutował na rynku 26 października 2021 roku. W grze wcielamy się w rolę Star-Lorda, samozwańczego przywódcy Strażników Galaktyki. Produkcja przyjęła się bardzo dobrze, utrzymując User Score w serwisie Metacritic na poziomie 8,6.

Sprawdź również: Reklama telewizyjna Marvel: Strażnicy Galaktyki

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.