DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

marvel guardians of the galaxy

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Najnowsza produkcja Eidos Montreal została dodana do biblioteki Xbox Game Pass na Xbox oraz PC.
Marvel: Strażnicy Galaktyki

Marvel: Strażnicy Galaktyki za darmo dla abonamentów Game Pass

Marvel: Strażnicy Galaktyki  zadebiutował na rynku 26 października 2021 roku. W grze wcielamy się w rolę Star-Lorda, samozwańczego przywódcy Strażników Galaktyki. Produkcja przyjęła się bardzo dobrze, utrzymując User Score w serwisie Metacritic na poziomie 8,6.

Sprawdź również: Reklama telewizyjna Marvel: Strażnicy Galaktyki

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama