DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Men of War II

Newsy

Men of War II zapowiedziane. Premiera gry w 2022 roku

Men of War II zapowiedziane. 1C Entertainment poinformowało, że gra ukaże się na komputerach osobistych w 2022 roku.

Men of War II zapowiedziane. 1C Entertainment poinformowało, że gra ukaże się na komputerach osobistych w 2022 roku.
Men of War II

Men of War II zadebiutuje już w 2022 roku

Pierwsza część serii zadebiutowała w 2007 roku. Po pojawieniu się wielu rozszerzeń i spin-offów od czasu debiutu pierwowzoru, nareszcie przyszedł czas na kontynuację.

Najnowsza produkcja 1C Entertainment to gra z gatunku strategii czasu rzeczywistego, która opowiada historie z okresu II wojny światowej, jakie miały miejsce na froncie wschodnim i zachodnim. 

Sprawdź również: Jak ponownie zakochałem się w Call of Duty? Recenzja Call of Duty: Vanguard

W grze dostaniemy arsenał obejmujący 45 batalionów i ponad 300 pojazdów, wszystkie starannie zaprojektowane z pełną historyczną dokładnością. Dodatkowo, najnowsza produkcja 1C Entertainment będzie zawierała dwie kampanie fabularne – możliwe do rozegrania w trybie dla jednego gracza lub do pięciu graczy w trybie współpracy online,.

To może cię zainteresować: Splinter Cell Chaos Theory za darmo w Ubisoft Store

„Gra kładzie nacisk na podejmowanie decyzji taktycznych, angażujące kampanie i, co najważniejsze, dokładność historyczną” — powiedział Nikolay Barishnikov, dyrektor generalny 1C Entertainment.

Premiera gry

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Wiemy tylko, że w najnowszą produkcję 1C Entertainment  zagramy w 2022 roku.

Reklama
Sprawdź cenę gry na Steam

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama