DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Men of War II

Aktualności

Men of War II zapowiedziane. Premiera gry w 2022 roku

Men of War II zapowiedziane. 1C Entertainment poinformowało, że gra ukaże się na komputerach osobistych w 2022 roku.

Men of War II zapowiedziane. 1C Entertainment poinformowało, że gra ukaże się na komputerach osobistych w 2022 roku.
Men of War II

Men of War II zadebiutuje już w 2022 roku

Pierwsza część serii zadebiutowała w 2007 roku. Po pojawieniu się wielu rozszerzeń i spin-offów od czasu debiutu pierwowzoru, nareszcie przyszedł czas na kontynuację.

Najnowsza produkcja 1C Entertainment to gra z gatunku strategii czasu rzeczywistego, która opowiada historie z okresu II wojny światowej, jakie miały miejsce na froncie wschodnim i zachodnim. 

Sprawdź również: Jak ponownie zakochałem się w Call of Duty? Recenzja Call of Duty: Vanguard

W grze dostaniemy arsenał obejmujący 45 batalionów i ponad 300 pojazdów, wszystkie starannie zaprojektowane z pełną historyczną dokładnością. Dodatkowo, najnowsza produkcja 1C Entertainment będzie zawierała dwie kampanie fabularne – możliwe do rozegrania w trybie dla jednego gracza lub do pięciu graczy w trybie współpracy online,.

To może cię zainteresować: Splinter Cell Chaos Theory za darmo w Ubisoft Store

„Gra kładzie nacisk na podejmowanie decyzji taktycznych, angażujące kampanie i, co najważniejsze, dokładność historyczną” — powiedział Nikolay Barishnikov, dyrektor generalny 1C Entertainment.

Premiera gry

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Wiemy tylko, że w najnowszą produkcję 1C Entertainment  zagramy w 2022 roku.

Sprawdź cenę gry na Steam

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...