DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Karbownik FIFA 21
Karbownik FIFA 21

E-sport

Michał Karbownik polskim ambasadorem gry FIFA 21

Electronic Arts ma zaszczyt poinformować, że polskim ambasadorem gry FIFA 21 został Michał Karbownik, zawodnik klubu Brighton & Hove Albion, wypożyczony obecnie do Legii Warszawa.


Karbownik FIFA 21


W lutym 2020 roku podczas gali zorganizowanej przez tygodnik “Piłka Nożna” Michał Karbownik został wybrany „Odkryciem Sezonu” w rozgrywkach PKO Ekstraklasy oraz znalazł się w top 100 najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia nominowanych przez UEFA. Karbownik ma już za sobą debiut w reprezentacji Polski, a w Legii Warszawa rozegrał do tej pory 41 meczów, w których zanotował siedem asyst. W sezonie 2019/20 był częścią drużyny, która zdobyła tytuł mistrzowski.


Michał Karbownik jest wiernym fanem serii gier FIFA, a w wolnym czasie często próbuje swoich sił również na wirtualnych boiskach. EA SPORTS pragnie wspierać młodych i utalentowanych piłkarzy, którzy ciężką pracą i pasją do piłki nożnej będą wzbudzać coraz większe emocje. Jako ambasador Michał będzie nadal pokazywał swoją pasję do piłki nożnej oraz do serii FIFA na swoich kanałach w mediach społecznościowych.


Wszyscy, którzy zakupili bądź planują zakup FIFA 21 na konsole Xbox One i PlayStation 4 otrzymają bezpłatnie wersję gry przeznaczoną na konsole nowej generacji Xbox Series X | S lub PlayStation 5 już 4 grudnia 2020 roku. Nabywcy gry na nośnikach fizycznych będą musieli skontaktować się z EA pod adresem help.ea.com, aby uzyskać kod aktualizacji dla konsol niewyposażonych w napędy. 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama