DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Mistrzostwa Call of Duty World League (CWL) Championship 2017 prezentowane przez PlayStation 4 zaczynają sie już dziś

W pierwszych mistrzostwach w Call of Duty od Activision –  obecnie najpopularniejszą konsolową dyscyplinę esportu – zmierzą się 32 najlepsze zespoły z Ameryki Północnej, Europy i Azji. Stawką rozgrywek toczących się w Amway Center będzie pula nagród wynoszącą 1,5 miliona dolarów.

unnamed (27)

Ponad 19000 graczy Call of Duty, najpopularniejszą konsolową dyscyplinę esportu – rywalizowało ze sobą przez cały rok, lecz tylko 32 zespoły mają szansę zmierzyć się w mistrzostwach Call of Duty World League (CWL) Championship, prezentowanych przez PlayStation 4 i rozpoczynających się już dziś w Amway Center w Orlando na Florydzie. W turnieju zorganizowanym przez Major League Gaming Corp. (MLG) przy współpracy z Activision Publishing, Inc. najlepsze zespoły na świecie z rejonów Ameryki Północnej, Europy i Azji (regionu APAC) będą walczyć o swoją cześć puli 1,5 miliona dolarów, tytuł Mistrzów CWL 2017 i miano najlepszej drużyny w Call of Duty na świecie. Rozgrywki z tego tygodnia wliczają się także do rocznej puli nagród, która jest najwyższą w historii turniejów Call of Duty i wynosi łącznie 4 miliony dolarów.

W tym największym esportowym wydarzeniu w konsolowym świecie, rozgrywającym się na Wschodnim Wybrzeżu, biorą udział najlepsze zespoły z całego świata, kwalifikujące się w oparciu o CWL Pro Points – łącznie ze zwycięzcą pierwszego etapu playoffów CWL Global Pro League, grupą Splyce i mistrzami CWL Anaheim Open, drużyną Luminosity. Zwycięzcy drugiego etapu playoffów CWL Global Pro League, OpTic Gaming także pojawią się na scenie w specjalnym starciu mistrzów.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama