DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Ezio Auditore w Spider-Man Remastered

Newsy

Mod do Spider-Man Remastered dodaje Ezio Auditore z Assassin’s Creed

Modyfikacja do gry Marvel’s Spider-Man Remastered pozwala wcielić się w postać Ezio Auditore, głównego bohatera Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed Brotherhood oraz Assassin’s Creed Revelation.

Społeczność modderów zdążyła przyzwyczaić nas do swoich dziwnych, a zarazem bardzo kreatywnych pomysłów. To właśnie oni prześcigają się w tworzeniu coraz rozmaitszych treści, które potrafią niejednego zaskoczyć. Niecały miesiąc temu swoją premierę miała produkcja Marvel’s Spider-Man Remastered, a już dziś możemy wcielić się w niej w samego Ezio Auditore z Assassin’s Creed.

Ezio Auditore w Spider-Man Remastered

Ezio Auditore w Spider-Man Remastered

Bohater Assassin’s Creed jako Spider-Man

Użytkownik Sliderv2 opublikował na swoim kanale YouTube materiał prezentujący modyfikację do gry Marvel’s Spider-Man Remastered, w której naszym bohaterem zostaje Ezio Auditore. Mod podmienia postać Człowieka Pająka na głównego bohatera z gier Assassin’s Creed II, Brotherhood oraz Revelations.

Fani serii Assassin’s Creed oraz Spider-Man pod filmem użytkownika Sliderv2 na YouTube, wyrazili swój wielki entuzjazm, który jest spowodowany możliwością ponownego wcielenia się w Ezio Auditore:

Uwielbiam tą modyfikację, ponieważ doskonale łączy w sobie ruch Spider-Man’a, z ruchem Ezio. Dziękuję za ten nostalgiczny powrót do przeszłości. 

Marvel’s Spider-Man Remastered

Ezio Auditore w Spider-Man Remastered

Modyfikacja pozwala wcielić się w bohatera serii Assassin’s Creed

Gra Marvel’s Spider-Man Remastered zadebiutowała 12 sierpnia tego roku i z miejsca podbiła serca wszystkich graczy. Produkcja może pochwalić się między innymi 96% pozytywnych recenzji na Steam, których w chwili publikacji artykuły jest ponad 23 tysiące.

Sprawdź również: Nowy Assassin’s Creed zabierze nas do prekolumbijskiego Meksyku?

Materiał wideo

Materiał wideo rozpoczyna się sekwencją, w której widzimy pojedyncze elementy stroju Ezio. Bardzo dobrze znany z drugiej części biało-czerwony kostium został szczegółowo i dobrze odwzorowany. W dalszej części materiału Ezio szybko wyskakuje na dach, po czym obraca się z rozmachem i wystrzeliwuje pajęczynę ze swojego ukrytego ostrza.

Jak zagrać Ezio Auditore w odświeżonym Marvel’s Spider-Man?

Modyfikacje dodającą postać Ezio Auditore do gry Marvel’s Spider-Man Remastered można pobrać na NexusMods. Fanowskie rozszerzenie zostało pobrane już ponad 400 razy. Modyfikacja waży 23 mb i została dodana 5 września.

  • Pobierz modyfikacją Ezio Auditore z NexusMods

Może cię zainteresować: Nowa gra od Naughty Dog będzie produkcją fantasy RPG? The Last of Us Part 1 prawdopodobnie ujawnia kierunek nowego projektu

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...