DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Ezio Auditore w Spider-Man Remastered

Newsy

Mod do Spider-Man Remastered dodaje Ezio Auditore z Assassin’s Creed

Modyfikacja do gry Marvel’s Spider-Man Remastered pozwala wcielić się w postać Ezio Auditore, głównego bohatera Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed Brotherhood oraz Assassin’s Creed Revelation.

Społeczność modderów zdążyła przyzwyczaić nas do swoich dziwnych, a zarazem bardzo kreatywnych pomysłów. To właśnie oni prześcigają się w tworzeniu coraz rozmaitszych treści, które potrafią niejednego zaskoczyć. Niecały miesiąc temu swoją premierę miała produkcja Marvel’s Spider-Man Remastered, a już dziś możemy wcielić się w niej w samego Ezio Auditore z Assassin’s Creed.

Ezio Auditore w Spider-Man Remastered

Ezio Auditore w Spider-Man Remastered

Bohater Assassin’s Creed jako Spider-Man

Użytkownik Sliderv2 opublikował na swoim kanale YouTube materiał prezentujący modyfikację do gry Marvel’s Spider-Man Remastered, w której naszym bohaterem zostaje Ezio Auditore. Mod podmienia postać Człowieka Pająka na głównego bohatera z gier Assassin’s Creed II, Brotherhood oraz Revelations.

Fani serii Assassin’s Creed oraz Spider-Man pod filmem użytkownika Sliderv2 na YouTube, wyrazili swój wielki entuzjazm, który jest spowodowany możliwością ponownego wcielenia się w Ezio Auditore:

Uwielbiam tą modyfikację, ponieważ doskonale łączy w sobie ruch Spider-Man’a, z ruchem Ezio. Dziękuję za ten nostalgiczny powrót do przeszłości. 

Marvel’s Spider-Man Remastered

Ezio Auditore w Spider-Man Remastered

Modyfikacja pozwala wcielić się w bohatera serii Assassin’s Creed

Gra Marvel’s Spider-Man Remastered zadebiutowała 12 sierpnia tego roku i z miejsca podbiła serca wszystkich graczy. Produkcja może pochwalić się między innymi 96% pozytywnych recenzji na Steam, których w chwili publikacji artykuły jest ponad 23 tysiące.

Sprawdź również: Nowy Assassin’s Creed zabierze nas do prekolumbijskiego Meksyku?

Materiał wideo

Materiał wideo rozpoczyna się sekwencją, w której widzimy pojedyncze elementy stroju Ezio. Bardzo dobrze znany z drugiej części biało-czerwony kostium został szczegółowo i dobrze odwzorowany. W dalszej części materiału Ezio szybko wyskakuje na dach, po czym obraca się z rozmachem i wystrzeliwuje pajęczynę ze swojego ukrytego ostrza.

Reklama

Jak zagrać Ezio Auditore w odświeżonym Marvel’s Spider-Man?

Modyfikacje dodającą postać Ezio Auditore do gry Marvel’s Spider-Man Remastered można pobrać na NexusMods. Fanowskie rozszerzenie zostało pobrane już ponad 400 razy. Modyfikacja waży 23 mb i została dodana 5 września.

  • Pobierz modyfikacją Ezio Auditore z NexusMods

Może cię zainteresować: Nowa gra od Naughty Dog będzie produkcją fantasy RPG? The Last of Us Part 1 prawdopodobnie ujawnia kierunek nowego projektu

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Promocje gier na PS5

PlayStation opublikowało ofertę PlayStation Plus Essential na Czerwiec 2023.

Gry za darmo

Gra jest dostępna za darmo do 29 maja 2023 roku. 

Promocje dla graczy

Amazon przygotował nowe specjalne pakiety w FUT 23 dla subskrybentów Prime Gaming. 

Gry za darmo

Ubisoft zapowiedział darmowy weekend z grą Tom Clancy's The Divison 2.

Reklama