DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Monster Energy Supercross 5

Newsy

Monster Energy Supercross 5 – premiera, zwiastun oraz cena

Monster Energy Supercross 5 – premiera, zwiastun oraz cena. Gra pojawi się na platformy PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, oraz PC.

Firma Milestone ogłasza, że Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5 można już zamawiać w cyfrowej przedsprzedaży na konsolach PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, oraz Xbox One. Zamawiający na konsolach mogą wybrać jedną z dwóch różnych wersji gry, Edycji Standardowej i Edycji Specjalnej, z których w każdej oferowana jest inną zawartość.
Monster Energy Supercross 5

Monster Energy Supercross 5 – premiera, zwiastun oraz cena

Edycja Standardowa:
  • Pełna gra
  • Zestaw dostosowujący Ice Blizzard
  • Zestaw dostosowujący Fire Storm
Edycja Specjalna:
  • Pełna gra
  • Przepustka sezonowa
  • Wczesny dostęp 3 dni przed premierą
  • Zestaw dostosowujący Ice Blizzard
  • Zestaw dostosowujący Fire Storm

Na Steamie gracze mogą dodać grę do listy życzeń, aby otrzymywać aktualne informacje i kupić grę w momencie premiery.

Sprawdź również: PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox

Poza rozpoczęciem przedsprzedaży, firma Milestone zaprezentowała też zwiastun prezentujący Rider Shape System – do obejrzenia po kliknięciu w zdjęcie powyżej. Dostępny tylko w trybie kariery, Rider Shape System wpływa na osiągi jeźdźców w przypadku upadków i kontuzji. Trening i wykonywanie określonych zadań są kluczem do szybkiego powrotu do zdrowia i przywrócenia motocyklistom najwyższej formy. Rider Shape System można zarządzać za pomocą dedykowanego menu, w którym gracze znajdą wszystkie informacje do monitorowania i leczenia swojego jeźdźca.

Gra Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5 będzie dostępna na całym świecie 17 marca 2022 roku. Pojawi się na platformy PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, oraz PC.

Sprawdź cenę Monster Energy Supercross 5 na Steam

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama