DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Monster Energy Supercross 5

Newsy

Monster Energy Supercross 5 – premiera, zwiastun oraz cena

Monster Energy Supercross 5 – premiera, zwiastun oraz cena. Gra pojawi się na platformy PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, oraz PC.

Firma Milestone ogłasza, że Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5 można już zamawiać w cyfrowej przedsprzedaży na konsolach PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, oraz Xbox One. Zamawiający na konsolach mogą wybrać jedną z dwóch różnych wersji gry, Edycji Standardowej i Edycji Specjalnej, z których w każdej oferowana jest inną zawartość.
Monster Energy Supercross 5

Monster Energy Supercross 5 – premiera, zwiastun oraz cena

Edycja Standardowa:
  • Pełna gra
  • Zestaw dostosowujący Ice Blizzard
  • Zestaw dostosowujący Fire Storm
Edycja Specjalna:
  • Pełna gra
  • Przepustka sezonowa
  • Wczesny dostęp 3 dni przed premierą
  • Zestaw dostosowujący Ice Blizzard
  • Zestaw dostosowujący Fire Storm

Na Steamie gracze mogą dodać grę do listy życzeń, aby otrzymywać aktualne informacje i kupić grę w momencie premiery.

Sprawdź również: PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox

Poza rozpoczęciem przedsprzedaży, firma Milestone zaprezentowała też zwiastun prezentujący Rider Shape System – do obejrzenia po kliknięciu w zdjęcie powyżej. Dostępny tylko w trybie kariery, Rider Shape System wpływa na osiągi jeźdźców w przypadku upadków i kontuzji. Trening i wykonywanie określonych zadań są kluczem do szybkiego powrotu do zdrowia i przywrócenia motocyklistom najwyższej formy. Rider Shape System można zarządzać za pomocą dedykowanego menu, w którym gracze znajdą wszystkie informacje do monitorowania i leczenia swojego jeźdźca.

Gra Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5 będzie dostępna na całym świecie 17 marca 2022 roku. Pojawi się na platformy PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, oraz PC.

Sprawdź cenę Monster Energy Supercross 5 na Steam

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.