DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Nadciąga BlizzCon 2018!

Zbierzcie przyjaciół i rodzinę, aby wspólnie przygotować się na wyprawę do południowej Kalifornii, gdzie odbędzie się BlizzCon(R) 2018, święto społeczności skupionej wokół gier i wydarzeń esportowych Blizzard Entertainment. Bilety na główne wydarzenie konwentu, które będzie miało miejsce w Anaheim Convention Center 2 i 3 listopada, trafią do sprzedaży w dwóch terminach: w czwartek, 10 maja i w sobotę, 12 maja.

BlizzCon to jedno z największych tegorocznych wydarzeń poświęconych grom wideo, podczas którego gracze z całego świata będą mieli możliwość pogłębienia łączących ich więzi dzięki wspólnej zabawie. Uczestnicy będą też mogli dowiedzieć się więcej o uniwersach i grach Blizzarda bezpośrednio od twórców i kibicować ulubionym zawodnikom esportowym rywalizującym w turniejach na najwyższym poziomie. To jednak tylko część zaplanowanych atrakcji.
Wydarzenia tegorocznego konwentu po raz kolejny poprzedzą esportowe emocje. W trakcie otwierającego tygodnia BlizzCon, który odbędzie się w dniach 25–29 października w Blizzard Arena Los Angeles, zostaną rozegrane pierwsze rundy meczów w ramach StarCraft(R) II World Championship Series Global Finals, Heroes of the Storm(R) Global Championship Finals, a także World of Warcraft(R) Arena World Championship Finals. Rozgrywki znajdą swój finał w Anaheim, gdzie w dniach 2–3 listopada wyłonieni zostaną zwycięzcy zarówno wymienionych powyżej zawodów, jak i Overwatch(R) World Cup oraz Hearthstone(R) Global Games.

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama