DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Szukasz pomysłu na świąteczny GAMINGOWY prezent?

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego nieubłaganie Nowego Roku wraz z firmą Kinguin, specjalnie dla Was przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne oferty na najlepsze produkcje 2018 roku.  Okres przedświąteczny to czas wzmożonych wydatków, ale przygotujcie swoje portfele na jeszcze więcej!


Gra Monster Hunter World ukazała się na początku tego roku na konsole, zyskała tytuł najlepiej sprzedającej się gry w całej historii firmy Capcom, dzięki ponad 8 milionom kopii sprzedanych na całym świecie. W najnowszej produkcji japońskiego producenta gracze wcielają się w łowców i polują na przeogromne bestie, czyhające w rozległych ekosystemach, zarówno w trybie solo kooperacyjnym, do czterech graczy maksymalnie.W Monster Hunter: World czeka nas podróż śladami pradawnych smoków, które raz na dekadę podejmują się migracji przez wielkie morze, a miejscem ich przeznaczenia jest ląd zwany Nowym Światem. Otrzymując zadania od Komisji Badawczej, gracze wyruszą na wielką wyprawę przez wielki i tajemniczy ląd, by zgłębić jego sekrety i panujące tam zjawiska. Gdy myśliwi wypełniają powierzone im misje, wzrok Komisji Badawczej skupiony jest na Zorah Magdaros – kolosalnym starszym smoku, wyrastającym nad ziemią niczym wulkan.


Reklama


Kingdom ComeDeliverance to oparta na fabule i osadzona w otwartym świecie gra RPG, rozgrywająca się w XV wiecznej Europie Środkowej. Pomścij śmierć swoich rodziców walcząc z najeźdźcami, wypełniając brzemienne w skutkach zadania i podejmując decyzje, które wpłyną na tok rozgrywki. Odkrywaj majestatyczne zamki, leśne ostępy i rozwijające się miasteczka oraz inne, niezliczone i niezwykle realistyczne lokacje na terenie średniowiecznych Czech! 
Wskocz do Tygrysa, pilotuj myśliwiec Spitfire, współpracuj z członkami drużyny i buduj fortyfikacje – oto II wojna światowa, jaką przeżyjesz tylko w Battlefield. Battlefield V daje graczom szansę zagrania w nieopowiedziane dotąd historie i odwiedzenia nieoczekiwanych miejsc. Tryb wieloosobowy bazuje na ulepszonym systemie fizyki w połączeniu ze zmianami w rozgrywce i nowymi systemami rozwoju postaci, broni oraz pojazdów. W trybie dla pojedynczego gracza powracają znane z Battlefield 1 Opowieści Wojenne, przedstawiające historie zwykłych ludzi stojących w obliczu brutalnej wojny. Gracze będą mogli doświadczyć wojny oczami mężczyzn i kobiet oraz poznać ich osobiste dramaty.Reklama

Black Ops 4 podnosi poprzeczkę dla trybu rozgrywek wieloosobowych, jeszcze wyżej stawiając rozgrywkę taktyczną i wybory dokonywane przez gracza, wraz z największym do tej pory doświadczeniem trybu Zombie, oferującym od samego początku trzy pełne modele rozgrywki, oraz Blackout – trybem, w którym całe uniwersum Black Ops powraca do życia w rozbudowanym doświadczeniu w stylu battle royale, z charakterystycznymi postaciami oraz mapami ze wszystkich czterech odsłon serii Black Ops połączonymi w jedną, niepowtarzalną całość. 

Akcja Just Cause 4 toczy się w fikcyjnym, południowoamerykańskim państwie Solis i wynosi niewiarygodną destrukcję oraz niepowtarzalny model fizyczny, z których znana jest seria, na zupełnie nowy poziom. Wprowadzone zostaną też tornada i inne ekstremalne zjawiska pogodowe. W Just Cause 4 pojawią się cztery różnorodne biomy: las deszczowy, łą i, góry i pustynia. Każdy biom zawiera własne, w pełni symulowane warunki pogodowe, a w trakcie przemieszczania się po tym ciekawym, zróżnicowanym świecie, gracze mogą liczyć na niepowtarzalne wrażenia.

ReklamaAssassin’s Creed Odyssey przenosi nas do starożytnej Grecji – czyli świata, w którym ważny jest każdy wybór.  Odyssey zwraca się ku elementom RPG, a wybory gracza stają się osią gry. W czasie idei i wojen, starożytna Grecja jest u szczytu potęgi i staje się nowym, tętniącym życiem miejscem do odkrycia przez graczy. Historycznie bogate realia, niektóre zapomniane w czasie, zostały misternie odtworzone przez twórców, aby utworzyć przepiękny i bujny świat Assassin’s Creed Odyssey, reagujący na wybory gracza.
SoulCalibur VI to nowa gra z pionierskiej serii bijatyka 3D opartych na broni. Rozgrywająca się w XVI wieku akcja tego tytułu zabiera graczy w podróż, podczas której odkryją prawdy kryjące się w wydarzeniach z oryginalnego SoulCalibura. W grze znajdzie się również zróżnicowana lista nowych i powracających postaci z ich unikalnymi stylami walki i bronią, w tym podpory serii – Mitsurugi i Sophitia, nowe postacie jak niedawno ogłoszony GrØh, oraz gościnnie zaproszony Geralt z Rivii z serii Wiedźmin.

Reklama


 

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama