DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Najnowsza aktualizacja do Warframe jest już dostępna na konsolach – The Silver Grove

Niezależny developer i wydawca, Digital Extremes, udostępnił swoją nową, ogromną aktualizację do Warframe®, The Silver Grove, na konsolach PS4™ oraz Xbox One.

PVPLunaroTeaser  (1)
Wraz z wypuszczeniem najbardziej unikalnego Warframe do tej pory, w grze pojawił się nowy system Glyphów oraz usprawnienia dla sportowego trybu – Lunaro. Aktualizacja wprowadza również na konsolę TennoGen.  Ta tworzona przez graczy zawartość – w tym hełmy, pancerze, skórki i inne – przełożyła się na setki tysięcy dolarów przychodu dla oddanych i utalentowanych fanów Warframe na PC, a teraz funkcja ta zawitała też na konsolach. Gracze mogą pobrać najnowszą aktualizację już dzisiaj na PlayStation® 4 oraz Xbox One.
Glyphs

Główne elementy aktualizacji The Silver Grove na konsolach to między innymi:

  • Nowy warframe – Titania
  • Uproszczony system fuzji
  • Kolejne usprawnienia Lunaro
  • Nowy system glyphów
  • Nowe opcje kustomizacji

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.