DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Najnowsze dodatki do Assassin’s Creed Origins!

Firma Ubisoft informuje, że pierwszy dodatek fabularny do gry Assassin’s Creed® Origins pod tytułem „The Hidden Ones” będzie mieć premierę 23 stycznia 2018 roku na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery PC. Ubisoft ujawniło również, kiedy pojawią się kolejne cyfrowe rozszerzenia do Assassin’s Creed® Origins, w tym zawartość wchodząca w skład przepustki sezonowej oraz darmowe dla wszystkich graczy elementy. W ciągu najbliższych miesięcy gracze będą mogli kontynuować podróż przez starożytny Egipt dzięki nowej cyfrowej zawartości.

Dodatek fabularny kontynuuje historię rozwoju Bractwa, prezentując świat cztery lata po wydarzeniach z Assassin’s Creed Origins, kiedy to asasyni wchodzą w konflikt z rzymskimi okupantami w nowym regionie, Synaju. Dodatek podwyższy możliwość maksymalnego rozwoju bohatera do 45 poziomu, co umożliwi graczom dalszy postęp i modyfikowanie postaci. Gracze uzyskają również dostęp do czterech nowych legendarnych broni, nowego stroju, dwóch nowych wierzchowców, wielu nowych modeli broni oraz dwóch dodatkowych poziomów rozwoju dla całego wytwarzanego ekwipunku. Dodatek „The Hidden Ones” dostępny będzie dla wszystkich posiadaczy przepustki sezonowej. Będzie go można również kupić oddzielnie w cenie 39,99 złotych od 23 stycznia 2018 roku.

Tryb Discovery Tour Assassin’s Creed: Ancient Egypt. Nowy tryb edukacyjny umożliwia wszystkim, począwszy od graczy, przez entuzjastów historii, na nie-graczach skończywszy, na swobodne zwiedzanie pięknego i fascynującego świata Starożytnego Egiptu. Podczas wycieczek i prezentacji prowadzonych przez zawodowych egiptologów będzie można dowiedzieć się więcej o historii i życiu codziennym ludzi z tamtych czasów. Użytkownicy trybu edukacyjnego będą mogli cieszyć się światem gry wolnym od walki oraz ograniczeń czasowych. W tym trybie wątek fabularny i zadania poboczne nie są aktywne, co sprawia, że Starożytny Egipt zmienia się w prawdziwe interaktywne muzeum.

Tryb edukacyjny będzie dostępy dla wszystkich posiadaczy Assassin’s Creed Origins jako darmowa aktualizacja. Posiadacze komputerów PC będą mogli go również zakupić oddzielnie za 79,99 złotych na platformie Uplay oraz Steam od 20 lutego 2018 roku.

Reklama

DLC 2 – The Curse of the Pharaohs. Drugie rozszerzenie zapewni całkowicie nową historię, podczas której gracze udadzą się do Teb, aby zbadać pradawną klątwę nękającą krainę. „The Curse of the Pharaohs” skupia się na egipskiej mitologii, stawiając na drodze graczy słynnych faraonów i egipskie bestie. Głównym celem jest poznanie źródła klątwy, która przywróciła do życia martwych władców. Dodatek podwyższy możliwość maksymalnego rozwoju postaci do 55 poziomu. Udostępni także nowe stroje i ekwipunek, w tym rzadkie i legendarne bronie, zainspirowane światem klasycznej egipskiej mitologii. Rozszerzenie „The Curse of the Pharaohs” dostępne będzie dla wszystkich posiadaczy przepustki sezonowej. Będzie go można również zakupić oddzielnie za 79,99 złotych od 6 marca 2018 roku.

Przepustka sezonowa jest częścią Assassin’s Creed Origins Gold Edition. Można ją również kupić oddzielnie w cenie 139,99 złotych.

Dodatkowo wszyscy posiadacze Assassin’s Creed: Origins uzyskają dostęp do zawartości darmowej, w tym „Prób Bogów”, jak również nowego zadania „Nadchodzące zagrożenie”, w którym gracze muszą odeprzeć atak oraz dowiedzieć się, skąd nadszedł.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama